autor: Redakcja www.narzedzia.pl

W styczniu w miejscowości Kaatsheuvel w Holandii została podpisana umowa sponsorska pomiędzy firmą Skil a drużyną kolarską Skil – Moser Pro Cycling. Jednym z członków zespołu jest Bart Voskamp - zwycięzca etapów wyścigów Tour de France i Vuelta. W międzynarodowej drużynie jest również trzech Polaków. W skład zespołu, oprócz Barta Voskampa, wchodzą również innymi znani kolarze jak - Bert Hiemstra i Piotr Mazur (kompletna lista członków drużyny w załączeniu). Zespół Skil-Moser będzie uczestniczył w programie wyścigów międzynarodowych. Menedżerem drużyny został Bert van der Tuuk. Oprócz zawodowców Skil sponsoruje również nowicjuszy Skil - Moser, grupę utalentowanych młodych kolarzy, którzy będą szkoleni na przyszłych zawodowców.


Sponsorując sportowców firma Skil, producent elektronarzędzi, na nowo włącza się w kolarstwo zawodowe. Na początku lat 80-tych Skil sponsorował już drużynę kolarską. Barw Skila bronił kolarz Gerrie Knetemann były mistrz świata. Komentując podpisanie umowy sponsorskiej Gerhard Kobesen, dyrektor sprzedaży i marketingu marki Skil na Europę, stwierdził:

"Chcielibyśmy z tym nowym, młodym i pełnym zapału zespołem na nowo przeżyć te wspaniałe chwile z początku lat 80-tych".
Firma Skil, z siedzibą w Bredzie, Holandia, oferuje pełny asortyment elektronarzędzi adresowanych głównie do ludzi młodych, aktywnych, uprawiających sport, jak również wykonujących samemu różne prace domowe. Wyroby tej marki umożliwiają szybkie uzyskanie precyzyjnego rezultatu, gdy chodzi o wykonywanie różnych prac w domu i wokół niego. Skil posiada przedstawicielstwa w całej Europie, w tym również w Polsce.

Zespół kolarski Skil - Moser Pro Cycling


Menedżer zespołu :
Bert van der Tuuk
Trenerzy :
Gerry Takens
Merijn Zeeman
Arjan Blaauw
Aike Visbeek
Administracja :
Willie Felix
Mechanicy :
John Stuiver
Marius
Arie Bakker
     
     
Kolarze:
Bart Voskamp (Holender)
Bert Hiemstra (Holender)
Piotr Mazur (Polak)
Arkadiusz Wojtas (Polak)
Jan van Velzen (Holender)
Frank Kwante (Holender)
Jehudi Schoonacker (Belg)
Roel de Vries (Holender)
Christophe Stevens (Belg)
Wouter Mol (Holender)
Paul van Schalen (Holender)
Dariusz Rudnicki (Polak)
Marc Weisshaupt (Niemiec)
 

* Pola wymagane
Dodaj komentarz