Nigdy nie wiesz jakie wyzwanie może spotkać Cię podczas prac remontowych. Dlatego zabierając się za odnowienie domu, mieszkania, czy też przystępując prac modernizacyjnych na działce, każdy majsterkowicz powinien być zaopatrzony w narzędzia, które pozwolą mu poradzić sobie z każdym problemem.

Narzędzie wielofunkcyjne EVO 14,4V Li-Ion MFL143K Narzędzie wielofunkcyjne EVO 14,4V Li-Ion, to narzędzie idealne do użytku domowego, zdolne równocześnie sprostać wymaganiom profesjonalistów. Łatwe i wygodne w użyciu, nie sprawiające trudności w obsłudze nawet mało wprawnym majsterkowiczom. Przeznaczone do wykonywania kompletnych prac: wiercenia, wkręcania, cięcia, szlifowania - wszystko przy pomocy jednego narzędzia. EVO 14,4V Li-Ion posiada 3 wymienne głowice umożliwiające zmianę funkcji działania urządzenia.
Głowica wiertarsko-wkrętarska z ustawianą w 3 pozycjach rękojeścią, która zapewnia uniwersalność zastosowań oraz możliwość pracy w miejscach o ograniczonym dostępie, z blokadą wrzeciona umożliwiającą pracę ręczną oraz lepszą sterowalność na początku i pod koniec wkręcania, a możliwość zmiany obrotów wrzeciona w prawo / w lewo przełącznikiem suwakowym umożliwia łatwe wkręcanie oraz wykręcanie.
Głowica wyrzynarkowa-umożliwia cięcie proste i krzywoliniowe w drewnie, metalu i plastikach. Głowica szlifierska przeznaczona do efektywnego szlifowania drewna, usuwania powłok malarskich, polerowania metalu, itp. W zestawie znajdziemy 20 szt. podstawowych akcesoriów do rozpoczęcia pracy.


Wkrętak akumulatorowy 3,6 V KC9039KAWiemy jak kłopotliwe i męczące bywa wkręcanie i wykręcanie dużej ilości wkrętów, szczególnie tych starych i pordzewiałych.

Do takich prac możemy potrzebować odpowiednich wkrętaków, np: Wkrętak akumulatorowy 3,6 V Black&Decker z ustawianą w 3 pozycjach rękojeścią, która zapewnia pełną uniwersalność zastosowań oraz daje możliwość pracy w miejscach o ograniczonym dostępie. Wkrętak posiada blokadę umożliwiającą pracę ręczną oraz zapewnia lepszą sterowalność na początku i pod koniec wkręcania, zastosowana możliwość zmiany obrotów prawo/lewo przełącznikiem suwakowym ułatwia wykonywanie pracy.

 

Wkrętarka akumulatorowa PSR IXO IV 3,6 VNiewątpliwie przydatnym urządzeniem w wielu sytuacjach będzie także wyjątkowo precyzyjna wkrętarka akumulatorowa PSR IXO IV 3,6 V To wyjątkowo wydajne i efektywne narzędzie charakteryzujące się dużą mocą i małymi rozmiarami. Atutami tej wkrętarki są: bateria bez efektu pamięci i samorozładowania- wkrętarka zawsze będzie gotowa do pracy dzięki technologii litowo-jonowej, wbudowana dioda świecąca, dobrze oświetlająca materiał, umożliwiająca pracę w miejscach słabo oświetlonych, praktyczny wskaźnik kierunku obrotów (prawo/lewo) i stanu ładowania akumulatora (dzięki diodzie LED) i automatyczna blokada wrzeciona do ręcznego wkręcania lub wykręcania wkrętów.

Podczas prac modernizacyjnych nigdy nie można przewidzieć, co będzie wymagało naprawy, a co jest konieczne do wymiany. Jedyne co można, to przygotować się na każdą ewentualność i nie dać się zaskoczyć i mieć przygotowany zestaw narzędzi i niezbędnych akcesoriów. Posiadanie podstawowych elektronarzędzi i ręcznych narzędzi uniwersalnych z pewnością okaże się niezawodnym sposobem na rozwiązaniem niejednej trudnej sytuacji.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane