Nowe urządzenie wielofunkcjyjne eVo Black&Decker to narzędzie aż do 3 zastosowań. Doskonale spełnia swoje funkcje podczas prac remontowo-montażowych

Z bezprzewodowym narzędziem wielofunkcyjnym eVo majsterkowicze wykonają większość typowych prac. Jak to się dzieje? Urządzenie posiada akumulator 14,4V/1,3 Ah Li-Ion i opatentowany system wymiany głowic roboczych, dzięki którym można użyć eVo jako wiertarko-wkrętarkę, wyrzynarkę lub szlifierkę. Wystarczy odłączyć jedną z głowic i załączyć którąś z dwóch pozostałych. Tę, której akurat potrzebujemy. Wymieniając główice robocze, nie musimy używać dodatkowych narzędzi. Dzięki temu zmiana profilu pracy następuje w łatwe i sprawnie. System blokujący gwarantuje, że głowica zostanie osadzona pewnie.

 

Wybierz narzędzie Black&Decker w sklepie narzedzia.pl

Za pomocą eVo wykonamy około 90% prac związanych z majsterkowaniem. Nie dość, że urządzenie jest wielofunkcyjne, charakteryzuje je także kompaktowa budowa oraz lekkość. Nie jest więc problemem korzystanie z narzędzia w trudno dostępnym miejscu. Możemy elektronicznie regulować prędkość, co zapewnia nam pełnię kontroli nad urządzeniem. Choć niewiele ważące, eVo może być wykorzystywane nie tylko do prostych zadań. Posiada bowiem akumulator, który wykonano w technologii litowo-jonowej i który dostarcza wystarczajacą ilość mocy do wykonania cięższych zadań. Zminimalizowano w nim także efekt samorozładowania, będzie więc on zawsze gotowy do działania.

Wiertarko-wkrętarka

eVo wykona wszystkie prace związane z wierceniem i wkręcaniem. Jego obroty, w zakresie 0-700 obrotów na minutę i 19Nm momentu obrotowego stanowią wystarczającą prędkość i siłę do wywiercenia otworów o średnicy do 25 mm w drewnie i do 10 mm w metalu. Istnieje możliwość ustawienia sprzęgła aż w jedenastu pozycjach, co zapewnia pełną kontrolę podczas wkręcania niewielkich wkrętów oraz moc podczas działania z dużymi wkrętami.

Na jednym pełnym naładowaniu akumulatora wywiercimy do 38 otworów o średnicy 18 mm w srewnie sosnowym lub wkręcimy w nie ponad 250 wkrętów 40 mm. Praktycznie przekłada się to na złożenie ok. 30 szaf ubraniowych.

Wyrzynarka

Potrzebujesz dokonać cięcia w drewnie, plastiku lub metalu? Nie ma problemu, jeśli tylko zamienisz głowicę na wyrzynarkę. Dokładnych i prostych cięć lub precyzyjnych cięć krzywoliniowych dokonasz dzięki obrotom w zakresie 0-2500/min i 13 mm skokowi brzeszczotu. Poprzez uchwyt mocujący następuje sprawna i nietrudna wymiana brzeszczotów. Z jednego pełnego naładowania akumulatora przetniemy ok. 19,5 m bieżących paneli podłogowych. Pozwala to na ułożenie podłogi w pokoju o powierzchni 6mx6m (36m²).

Szlifierka

Aby móc wykonywać prace szlifierskie, trzeba zamontować głowicę szlifierską. Dzięki obrotom od 0 do 8000 na minutę, z dwustopniowym ruchem oscylacyjnym, osiągniemy idealne efekty pracy także szlifując powierzchnie profilowane: drzwi, framugi, balustrady, okiennice. By jak najbardziej ograniczyć zapylenie miejsca pracy, warto podłączyć do stopy roboczej zewnętrzny odciąg pyłu. Szlifierka doskonale szlifuje drewno oraz usuwa farby i lakier. Mocując papier na rzep, szybko wymienimy akcesoria.

eVo wyposażono w komplet 20 sztuk podstawowych akcesoriów do rozpoczęcia pracy: wiertla do drewna, brzeszczoty, bity, papier ścierny oraz 3 głowice, moduł zasilający.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane