Dwa w jednym to już za mało. EVO 14,4V Lithium Ion MFL143KB Black&Decker łączy w sobie właściwości kilku urządzeń

Mając EVO 14,4V Lithium Ion MFL143KB Black&Decker nie potrzebujemy wielu innych narzędzi, ponieważ umożliwia ono wykonywanie kompletnych prac projektowych. Przy pomocy tego jednego urządzenia załatwimy kilka spraw za jednym razem: wiercenie, wkręcanie, cięcie i szlifowanie. Zaoszczędzimy więc niemało czasu, który przeznaczylibyśmy na szukanie konkretnego sprzętu. Zakup EVO 14,4V Lithium Ion MFL143KB to także dobre rozwiązanie dla naszej kieszeni – po prostu za jedną maszynę płacimy mniej niż za więcej urządzeń. W komplecie znajdują się trzy wymienne głowice, które umożliwiają zmianę funkcji działania narzędzia.

 

Wybierz narzędzie wielofunkcyjne w sklepie narzedzia.pl

 

Głowica wiertarsko-wkrętarska posiada ustawianą prędkość pracy w zakresie od 0 do 700 obrotów na minutę oraz moment obrotowy – 14/19 Nm. Wyróżniki te gwarantują, że EVO 14,4V Lithium Ion MFL143KB ma moc i prędkość wystarczające, by wywiercić otwory w drewnie, nawet do 25 mm, i metalu – do 10 mm – oraz wykonać prace wkrętarskie.

 

 

Natomiast głowica wyrzynarkowa wytwarza 2500 obrotów na minutę, umożliwia cięcie proste i krzywoliniowe w drewnie, metalu i plastikach. Głowica szlifierska posiada dwa zakresy oscylacji: 8500/17000/min, dzięki czemu efektywnie wyszlifujemy drewno, usuniemy powłoki malarskie i wypolerujemy metal.

 

EVO 14,4V Lithium Ion MFL143KB posiada dodatkowy akumulator, więc i czas pracy z urządzeniem jest wydłużony. Wraz z urządzeniem otrzymamy kompletny zestaw 20 sztuk podstawowych akcesoriów do rozpoczęcia pracy.

 

W wyposażeniu standardowym EVO 14,4V Lithium Ion MFL143KB znajdują się: moduł zasilający, głowica wiertarsko-wkrętarska, głowica wyrzynarkowa, głowica szlifierska.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane