Ogród im większy i więcej w nim zakamarków, tym więcej czasu zajmuje doprowadzenie do porządku krawędzi trawnika – wzdłuż ścieżek, murów, drzew i rabat kwiatowych. W tym właśnie celu Bosch oferuje podkaszarki do trawy w wersji elektrycznej i akumulatorowej. Przedstawiamy kilka z nich.

Kup w Narzedzia.pl
Podkaszarka Bosch ART 30
dostępne
6 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
317,99
Podkaszarka elektryczna Bosch EasyGrassCut 23
dostępne
5 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
176,99
Podkaszarka Bosch ART 27
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
280,99
Podkaszarka Heavy Duty Trimmer Bosch ART 35
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
454,99
Podkaszarka akumulatorowa Bosch UniversalGrassCut 18
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
449
655

Podkaszarka do trawy ART 23 Combitrim Fot. BoschPodkaszarka do trawy ART 23 Combitrim to optymalne urządzenie do przycinania chwastów i trawników naturalnych.Wydajny silnik High Power o mocy 400 W. Łatwa i ergonomiczna praca dzięki doskonałemu wyważeniu konstrukcji. Drążek teleskopowy z regulacją długości (80–115 cm) zapewnia komfortowe podkaszanie. Głowica obracana o 90° ułatwia podkaszanie i przycinanie krawędzi. Regulacja nachylenia drążka umożliwia łatwe podkaszanie trawy pod krzewami i ławkami. Uproszczony sposób wymiany szpul z nicią. Przy rękojeści dodatkowy uchwyt na drugą szpulę. Regulacja rękojeści zapewnia dodatkowy komfort.

Podkaszarka do trawy ART 23 Easytrim gwarantuje szybkie i perfekcyjne przycinanie krawędzi trawnika dzięki lekkiemu i poręcznemu urządzeniu.  ART 23 Easytrim posiada wydajny silnik High Power o mocy 280 W. Jest wyjątkowo lekka i poręczna dzięki niewielkiemu ciężarowi 1,7 kg oraz ergonomicznej obsłudze i doskonałe wyważenie konstrukcji. Niezawodna szpula Pro-Tap zapobiegająca plątaniu się nici w przypadku zmiany szpul, a druga rękojeść ułatwia obsługę urządzenia w każdej pozycji gwarantuje łatwą i wygodną pracę. Posiada także praktyczny uchwyt na przewód sieciowy.

Podkaszarka do trawy ART 23 Easytrim Accu Fot. BoschAkumulatorowe podkaszarki do trawy ART 23 Easytrim Accu Lekka i poręczna – całkowicie bezprzewodowa. Podkaszarka wyposażona w wydajny akumulator 14,4 V / 1,5 Ah. Niższe zużycie energii dzięki specjalnym nożom z tworzywa sztucznego. Podkaszarka jest łatwa obsługa dzięki ergonomicznemu wzornictwu, ciężar tylko 2 kg. Posiada dodatkową rękojeść ułatwiającą obsługę urządzenia w każdej pozycji oraz praktyczny schowek na zapasowe noże w urządzeniu. Umożliwia przycięcie do  500 m trawnika!

Akumulatorowe podkaszarki do trawy ART 23 LI bezprzewodowa wydajność – do 800 metrów przyciętej trawy. Podkaszarka ART 23 LI jest łatwa w obsłudze dzięki ergonomicznej konstrukcji i miękkiej rękojeści Softgrip. Akumulator litowo-jonowy 14,4 V. Krótki czas ładowania, brak samorozładowania i efektu pamięci. Regulacja rękojeści zapewnia dodatkowy komfort. Drążek teleskopowy z regulacją długości (80–114 cm). Kabłąk chroniący rośliny zapewnia bezpieczny odstęp i chroni rośliny. Innowacyjny system noży z tworzywa sztucznego zapewnia energooszczędne i precyzyjne cięcie. Magazynek na noże umieszczony w praktycznym i łatwo dostępnym miejscu.

Podkaszarka do trawy ART 26 Combitrim Fot. BoschPodkaszarka do trawy ART 26 Combitrim Optymalne urządzenie do przycinania chwastów i trawników naturalnych. Posiada wydajny silnik High Power o mocy 450 W. Główne zalety, to: Łatwa i ergonomiczna praca dzięki doskonałemu wyważeniu konstrukcji. Drążek teleskopowy z regulacją długości (80–115 cm) zapewnia komfortowe podkaszanie. Głowica obracana o 90° ułatwia podkaszanie i przycinanie krawędzi. Regulacja nachylenia drążka umożliwia łatwe podkaszanie trawy pod krzewami i ławkami. Uproszczony sposób wy miany szpul z nicią. Przy rękojeści dodatkowy uchwyt na drugą szpulę. Regulacja rękojeści zapewnia dodatkowy komfort użytkowania.
Akumulatorowe podkaszarki do trawy ART 26 Easytrim Accu. Lekka i poręczna – całkowicie bezprzewodowa. Charakterystyka: Wydajny akumulator 14,4 V / 1,5 Ah. Niższe zużycie energii dzięki specjalnym nożom z tworzywa sztucznego. Łatwa obsługa dzięki ergonomicznemu wzornictwu, ciężar tylko 2 kg. Umożliwia przycięcie do 500 m trawnika. Druga rękojeść ułatwia obsługę urządzenia w każdej pozycji. Schowek na zapasowe noże w urządzeniu

Podkaszarka do trawy ART 26 LI Fot. BoschAkumulatorowe podkaszarki do trawy ART 26 LI Bezprzewodowa wydajność – do 1000 metrów przyciętej trawy! Zalety: Łatwa obsługa dzięki ergonomicznej konstrukcji i miękkiej rękojeści Softgrip. Akumulator litowo-jonowy 18 V. Krótki czas ładowania, brak samorozładowania i efektu pamięci. Regulacja rękojeści zapewnia dodatkowy komfort. Drążek teleskopowy z regulacją długości (80–114 cm). Kabłąk chroniący rośliny zapewnia bezpieczny odstęp i chroni rośliny. Innowacyjny system noży z tworzywa sztucznego zapewnia energooszczędne i precyzyjne cięcie. Magazynek na noże umieszczony w praktycznym i łatwo dostępnym miejscu.


Podkaszarka do trawy ART 30 Combitrim Fot. BoschPodkaszarka do trawy ART 30 Combitrim to optymalne urządzenie do przycinania chwastów i trawników naturalnych. Posiada wydajny silnik High Power o mocy 500 W. Zapewnia łatwą i ergonomiczną pracę dzięki doskonałemu wyważeniu konstrukcji. Drążek teleskopowy z regulacją długości (80–115 cm) zapewnia komfortowe podkaszanie, a głowica obracana o 90° ułatwia podkaszanie i przycinanie krawędzi. Dokładna regulacja nachylenia drążka umożliwia łatwe podkaszanie trawy pod krzewami i ławkami. Uproszczony sposób wymiany szpul z nicią , a przy rękojeści dodatkowy uchwyt na drugą szpulę, sama regulacja rękojeści zapewnia też dodatkowy komfort pracy. Rozkładany kabłąk dystansowy zapewnia bezpieczny odstęp od murów i płotów oraz chroniący rośliny przed uszkodzeniem, a zdejmowane kółka ułatwiają manewrowanie.

Więcej narzędzi ogrodowych Bosch znajdziesz w sklepie narzedzia.pl

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane