autor: Redakcja portalu

Opinie i wnioski z rozmów z użytkownikami elektronarzędzi, wykorzystującymi je do głównie do prac budowlanych w sposób profesjonalny, oraz pracownikami punktów przestawicielskich firny Makita.


Elektronarzędzia MAKITA wyrobiły sobie w warunkach twardej konkurencji dobra markę na całym świecie.
Głównie zawdzięczają to :

  • innowacyjności i niezawodności swoich wyrobów
  • solidny mechanizm i mocnej obudowie
  • wszystkie łożyska, przekładnie i obudowy skonstruowane są z odpowiednim zapasem, z bardzo wytrzymałych materiałów
  • posiadają rezerwę bezpieczeństwa dla najwyższych obciążeń.

Silniki własnej produkcji od Makity

MAKITA jest jednym z najbardziej doświadczonych producentów silników elektrycznych stosowanych w elektronarzędziach, co gwarantuje niezawodną w trakcie prac budowlanych.

Znakomita ergonomia

W firmie MAKITA cel określa kształt elektronarzędzia. Dzięki temu elektronarzędzia są wyjątkowo dobrze wyważone i nadzwyczaj poręczne co jest niezbędne przy ciągłych pracach.
 

Zgodność z wytycznymi CE

Wszystkie elektronarzędzia dostępne na polskim rynku w punktach przedstawicielskich produkowane są zgodnie z wymaganiami wytycznych Wspólnoty Europejskiej - 73/23/EWG, 89/336/EWG i 89/392/EWG i są zgodne z następującymi normami lub dokumentami normalizacyjnymi: EN 50144, EN 55014, EN 60555-2 i EN50082-1.

Zalety elektronarzędzi MAKITA

Silne silniki elektryczne. Stabilne i odporne na uderzenia obudowy z wytrzymałego poliamidu. Możliwość stosowania standardowych narzędzia i osprzętu dostępnego na rynku. Duże łożyska. Stabilne przekładnie o kołach zębatych z uzębieniem skośnym. Niezawodne i wygodnie rozmieszczone przełączniki. Ergonomiczne uchwyty i dobre wyważenie.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz