autor: Bosch

Profesjonalne elektronarzędzia z akumulatorami litowo-jonowymi 14,4 i 18 V w trzech seriach: „robustseries“, „dynamicseries“ oraz „lightseries“.

Kup w Narzedzia.pl
Wiertarko-wkrętarka udarowa Bosch GSB 180-LI
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
719
1 219

Bosch podzielił program profesjonalnych elektronarzędzi z akumulatorami litowo-jonowymi 14,4 oraz 18 V na trzy serie narzędzi: „robustseries“, „dynamicseries“ i „lightseries“, które posiadają cechy pozwalające na realizację różnorodnych zadań. W serii „robustseries” znajdują się urządzenia niezwykle wytrzymałe, narzędzia „dynamicseries” wyróżniają się najdłuższym czasem pracy akumulatora, natomiast urządzenia serii „lightseries” są najlżejszymi w swojej klasie. Takie rozwiązanie pozwala użytkownikom wybrać, z szerokiej oferty Boscha, produkty bardzo dobrze dopasowane do realizowanego zadania.

Ekstremalnie wytrzymałe: „robustseries“

Urządzenia akumulatorowe 14,4/18 V „robustseries“ doskonale radzą sobie z trudnymi i zaawansowanymi pracami budowlanymi. Charakteryzują się ekstremalną wytrzymałością i wysoką wydajnością. Ta seria urządzeń akumulatorowych obejmuje: wiertarko-wkrętarki, wiertarko-wkrętarki udarowe, wkrętarki uniwersalne, wkrętarki udarowo-obrotowe, młoty udarowo-obrotowe, szlifierki kątowe, pilarki tarczowe, piły szablaste i radia budowlane.

 

Najdłuższy czas pracy akumulatora: „dynamicseries“

Najdłuższy czas pracy akumulatora oferują wiertarko-wkrętarki, wiertarko-wkrętarki udarowe, wyrzynarki oraz lampa robocza GLI VariLED Professional z serii urządzeń „dynamicseries“. Wyjątkowa wytrwałość w połączeniu z dużą mocą i zwartą konstrukcją sprawia, że narzędzia te stanowią uniwersalną propozycję dla wszystkich profesjonalnych użytkowników zajmujących się wykańczaniem wnętrz, ale także stolarką czy dekarstwem.

 

Najlżejsze w swojej klasie: „lightseries“

Seria Bosch „lightseries“ obejmuje akumulatorowe wiertarko-wkrętarki oraz akumulatorowe wiertarko-wkrętarki udarowe. Są to najlżejsze urządzenia akumulatorowe w swojej klasie, które sprawdzają się przede wszystkim przy pracach wymagających lekkiego, ale uniwersalnego urządzenia. Optymalnym obszarem zastosowań tych urządzeń są prace wykończeniowe i instalacyjne, z użyciem małych i średnich rozmiarów wkrętów.

 

Elastyczny system akumulatorowy

System Bosch Flexible Power oferuje dla urządzeń akumulatorowych Bosch 14,4 V-LI lub 18 V-LI możliwość wyboru jednej z dwóch wersji akumulatora w danej klasie napięcia. Akumulator Premium o pojemności 3,0 Ah, który zapewnia wyjątkowo długi czas pracy, przydatny np. przy seryjnym wkręcaniu wkrętów, lub akumulator Compact o pojemności 1,3 Ah. Akumulator Compact jest lżejszy i mniejszy od wersji Premium.

 

Akumulatory litowo-jonowe Bosch Premium z systemem ECP (Electronic Cell Protection)

Długą żywotność akumulatora litowo-jonowego Premium zapewnia system elektronicznej ochrony ogniw ECP (Electronic Cell Protection). Chroni on akumulator przed przeciążeniem, przegrzaniem i całkowitym rozładowaniem ogniw. Akumulatory nie wykazują przy tym efektu pamięci ani samorozładowania, dzięki czemu są w pełni gotowe do użycia nawet po kilku miesiącach przechowywania. Praktyczny wskaźnik stanu naładowania akumulatora informuje użytkownika o dostępnych rezerwach energii.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane