Dlaczego warto wybrać ogrodowe narzędzie akumulatorowe zamiast spalinowego?

Zarówno narzędzia akumulatorowe, jak i spalinowe pozwalają nam na swobodną pracę bez kabla zasilającego. To niezaprzeczalna zaleta obu typów tych urządzeń, jednak my skłaniamy się bardziej ku narzędziom akumulatorowym. Jaką według nas mają przewagę nad narzędziami spalinowymi?

Jaką kosiarkę wybrać? Kilka wskazówek, które warto wziąć pod uwagę

Ocena: 5,0/5
Kosiarka akumulatorowa, kosiarka elektryczna, kosiarka ręczna, kosiarka spalinowa, a nawet kosiarka hybrydowa. Dobrze, że jest w czym wybierać, choć nie jest to łatwe. Dlatego podejmujemy wyzwanie i próbujemy wskazać kilka ważnych rzeczy, którymi warto się kierować przy zakupie kosiarki.

Jaki zraszacz ogrodowy wybrać? Nowe zraszacze Verto

Ocena: 3,7/5
Marka Verto rozszerzyła swoją ofertę narzędzi i akcesoriów ogrodowych. Użytkownik znajdzie w niej między innymi zraszacze ogrodowe. Który z nich wybrać, aby zapewnić naszym roślinom odpowiednie nawodnienie? Który zraszacz, ręczny czy automatyczny lepiej sprawdzi się w naszym ogrodzie? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć.

Wiosenne prace w ogrodzie - krótki poradnik

Ocena: 5,0/5
Wiosna to ważna pora roku dla ogrodu. Jeśli prawidłowo wykonamy najważniejsze prace, to nasz ogród będzie wizytówką domu przez cały rok. Mamy więc misję do wykonania i to nie byle jaką. Czeka nas bowiem odświeżanie trawnika, przycinanie gałęzi krzewów i drzew, opryskiwanie czy porządkowanie rabat. Przyjrzymy się tym pracom oraz narzędziom, które nam je ułatwią.

Co sprawdzać przy odbiorze mieszkania? Co ze sobą zabrać?

Ocena: 4,3/5
Odbiór techniczny mieszkania od dewelopera to bardzo ważna kwestia, do której powinniśmy się dobrze przygotować, aby potem nie okazało się, że lokal nie spełnia założeń projektu. Warto zatem przeznaczyć na to trochę więcej czasu i wyposażyć się w odpowiednie pomoce. Zastanówmy się zatem, co warto zabrać ze sobą na odbiór techniczny mieszkania i na co zwrócić uwagę.

Jak poprawić jakość powietrza w naszych domach?

Ocena: 4,7/5
Smog naturalnie kojarzy się nam z zanieczyszczeniem powietrza na zewnątrz, ale trzeba też pamiętać, że szkodliwe pyły, jak PM2.5 i PM10 przenikają także do pomieszczeń. Co zrobić, żeby poprawić jakość powietrza w naszym domu czy biurze? Warto zastanowić się nad oczyszczaczem powietrza, a i czujnik pyłów PM2.5 i PM10 też może nam się przydać.

Co można robić szlifierką kątową?

Ocena: 3,7/5
Możemy robić wszystko. Tylko wyobraźnia nas ogranicza. No nie do końca… Zrobimy wiele, ale w granicach rozsądku i zgodnie z przeznaczeniem. Ale przyznać trzeba, że szlifierka kątowa jest dość uniwersalnym narzędziem, które wykorzysta pracownik budowlany, sięgnie po nie glazurnik, a także spawacz. Tym właśnie tropem pójdziemy, odpowiadając na tytułowe pytanie i jeszcze po drodze weźmiemy ze sobą osprzęt do szlifierki kątowej.

Mieszarka Graphite 58G782 - czyli jak dobrze zamieszać

Ocena: 5,0/5
Mieszarka 58G782 Graphite to popularne na rynku narzędzie, które służy do mieszania zapraw, klejów czy farb. Posiada silnik o mocy 1200W i 2-biegową przekładnię. Na jej przykładzie postaramy się pokazać, na co zwrócić uwagę przy wyborze mieszarki, aby było zmieszane, niewstrząśnięte.

Jaki odkurzacz do szlifierki do gipsu? Bosch pod lupą

Ocena: 3,0/5
Często pojawiające się pytanie klientów, który odkurzacz przemysłowy Bosch najlepiej sprawdzi się we współpracy z szlifierką żyrafą, stwarza okazję do przyjrzenia się temu zagadnieniu. Jaki odkurzacz do szlifowania ścian wybrać? Na jakie cechy zwrócić uwagę? Postaramy się odpowiedzieć na te pytania.

Jak używać szlifierki kątowej?

Ocena: 3,2/5
Szlifierka kątowa to jedno z najpopularniejszych narzędzi, którym pracują zarówno profesjonaliści, jak i majsterkowicze. Prawidłowa obsługa szlifierki kątowej zwiększa nasze bezpieczeństwo, ale też komfort pracy, dlatego warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach użytkowania tego narzędzia.
Strona 1 z 31