Jaki sekator do ogrodu wybrać? Rodzaje, budowa, przeznaczenie

Ocena: 4,1/5
Czy to początek wiosny, czy też jesień - dobry sekator jest dla ogrodnika nieodzowny. Gdy tylko aura dopisuje, czas pomyśleć o naszym ogrodzie. Aby przywrócić mu jego utraconą doskonałość, przede wszystkim należy skupić się na drzewach i krzewach, które wymagają formowania albo odmłodzenia. Prawidłowe przycinanie gałęzi jest kluczem do uzyskania ogrodu marzeń, dlatego potrzebujemy odpowiednich narzędzi, które nam w tym pomogą. Na rynku dostępna jest bogata oferta sekatorów, ale który należy wybrać, żeby móc cieszyć...

Jak zainstalować automatyczną kosiarkę Landroid?

Ocena: 4,8/5
Mogłoby się wydawać, że instalacja robota koszącego Landroid na naszym trawniku to skomplikowana czynność, którą powinien wykonać specjalista. Tymczasem okazuje się, że znając podstawowe zasady instalacji, jesteśmy w stanie samodzielnie to zrobić. Poniżej prezentujemy instrukcję montażu dla wszystkich modeli kosiarek Landroid (S, M, L).

Jak szybko umyć okna bez smug?

Ocena: 5,0/5
Każdy wie, że nie ma nic przyjemniejszego niż budzić się o poranku i zobaczyć, jak słońce zagląda do sypialni przez okna. Jednak, aby to było prawdziwą przyjemnością, nasze okna muszą być naprawdę czyste i pozbawione smug. Poniżej zamieściliśmy kilka porad i wskazówek, a także podrzuciliśmy kilka narzędzi, które sprawią, że okna będą lśnić.

Jak zrobić łyżkę z drewna?

Ocena: 5,0/5
Jakiś czas temu odkrywaliśmy przed Wami tajniki snycerstwa i pisaliśmy o tym, co jest potrzebne by zacząć rzeźbić w drewnie. Tym razem chcielibyśmy wykonać z Wami pierwszy projekt jakim jest drewniana łyżka! Gotowi? No to rzeźbimy!

Czym wiercić w płytkach?

Ocena: 5,0/5
Prace glazurnicze wymagają precyzji i przede wszystkim cierpliwości ze strony wykonawcy. Jak dobrze wiemy, płytki ceramiczne nie należą do najtańszych materiałów wykończeniowych, a przy tym są podatne na uszkodzenia praktycznie na każdym etapie - zaczynając od ich transportu, cięcia, aż do samego etapu kładzenia. Także wiercenie w płytkach ceramicznych wiąże się z ryzykiem ich popękania, dlatego czynność tę należy wykonywać ostrożnie i z pomocą odpowiednich narzędzi. Marka Rubi przygotowała na tę okoliczność kilka...

Przygotuj się na sezon ogrodniczy z Ryobi

Ocena: 4,3/5
Wiosna za pasem, więc czas powoli rozpocząć sezon w naszych ogródkach, aby mogły cieszyć nasze oczy w nadchodzących miesiącach! O czym należy pamiętać i jakie narzędzia będą nam pomocne podczas pracy? Razem z marką Ryobi podpowiadamy!

Jaką myjkę ciśnieniową wybrać?

Ocena: 2,9/5
Wybór myjki ciśnieniowej nie należy do najprostszych rzeczy. Na rynku czeka bowiem szeroki wachlarz wysokociśnieniowych urządzeń myjących. Aby dobrać właściwie myjkę ciśnieniową należy zwrócić uwagę na wiele czynników. Artykuł ten pomoże Wam wybrać idealny model spełniający wszystkie potrzeby.

Jak rozpocząć przygodę z rzeźbieniem?

Ocena: 3,8/5
Snycerstwo to bardzo stara dziedzina sztuki zdobniczej polegająca na rzeźbieniu w drewnie za pomocą odpowiednich narzędzi. Co prawda snycerstwo, jak i wiele innych rzemiosł nie jest już tak popularne jak kiedyś. Cały czas jednak ma swoich wiernych zwolenników, którzy zawodowo lub hobbystycznie oddają się pasji rzeźbienia w drewnie. Aby uzyskać pożądane wzory i kształty w drewnie, wykorzystuje się rozmaite techniki i narzędzia. Razem z marką Dremel prezentujemy poradnik, który pokaże jak za pomocą multiszlifierek Dremel...

Jak przenosić płyty wielkoformatowe?

Ocena: 5,0/5
Płytki wielkoformatowe stanowią doskonałe uzupełnienie wystroju wnętrz. Im większe, tym lepszy efekt. O ile inwestorzy nie widzą w tym żadnego problemu, tak dla wykonawcy jest to duże wyzwanie logistyczne i mowa tu zarówno o transporcie takich płytek, przenoszeniu, jak i samym montażu. Jak w takim razie bezpiecznie przenosić wielkoformatowe płyty? Przenośnik SLAB TRANS HEAVY DUTY marki Rubi jest do tego idealnym rozwiązaniem!

Jesień w ogrodzie z marką Worx

Ocena: 5,0/5
Jesień to czas, kiedy powinniśmy poświęcić naszym ogródkom trochę więcej czasu i odpowiednio je przygotować na nadejście zimy. Czas przyciąć uschnięte gałęzie, odkurzyć dywan liści zalegający na trawniku, a także skrócić zbyt długie źdźbła trawy. Pomogą nam w tym niezastąpione narzędzia ogrodowe marki Worx!
Strona 1 z 36