Najlepsze agregaty prądotwórcze na brak prądu

Agregat prądotwórczy to urządzenie o uniwersalnym zastosowaniu. Często spotykany na budowie, przy pracach związanych z remontem czy budową dróg, na kempingu, w warsztacie oraz w wielu innych sytuacjach, gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej. Generator prądu z pewnością uratuje też sytuację podczas awarii zasilania w domu.

Zamiast miotły zamiatarka – jak wybrać najlepszą?

Zamiatanie może stać się bardzo proste i szybkie. Wystarczy zastąpić miotłę maszyną stworzoną do tego zadania! Zamiatarka to urządzenie, które przystosowane jest do porządkowania terenów zewnętrznych. Używając jej, można zadbać o czystość kostki na ścieżce i podjeździe albo tarasu.

Wrzesień w ogrodzie - o czym warto pamiętać?

Mija już lato i nadchodzi jesień. Wrzesień to moment graniczny: z jednej to końcówka bieżącego sezonu ogrodniczego, z drugiej to początek przygotowań do kolejnego roku. Warto pamiętać, że wciąż jest dużo do zrobienia. A jakie prace powinniśmy wykonać we wrześniu?

Szlifierka kątowa - podstawowe informacje, parametry

"Jaką szlifierkę kątową wybrać?" To pytanie niełatwe, mimo że wybór zarówno wśród urządzeń, jak i producentów, jest bardzo duży

Prostownik elektryczny - do czego służy i jak wybrać najlepszy?

Prostowniki kojarzą się wielu osobom z przekleństwem odpalania samochodu na mrozie, gdy nagle okazuje się, że padł akumulator. Prawidłowa konserwacja auta spalinowego zakłada, że akumulator powinno się ładować przynajmniej dwa razy do roku: po zimie i po wakacjach. Jak jednak prawidłowo wybrać prostownik elektryczny?

Wiertła wielostopniowe - czym kierować się przy zakupie?

Wiertła wielostopniowe należą do grupy narzędzi o specjalnym przeznaczeniu. Są niezwykle przydatne podczas wiercenia otworów w blachach i metalu. Doskonale radzą sobie z elementami nieżelaznymi, cienkimi blachami, a nawet rurami. Jednak aby spełniały swoją funkcję, trzeba je odpowiednio dobrać. Na co zwrócić uwagę podczas zakupów? Sprawdźmy!

Walec do trawy - jaki wybrać, jak często z niego korzystać?

Piękny i zadbany trawnik jest ozdobą każdej posesji. Jednak jego utrzymanie wymaga systematycznych działań. Walec do trawy to jedno z urządzeń, które zdecydowanie warto mieć na wyposażeniu. Dzięki niemu trawnik wokół domu będzie pięknie się prezentował i wyglądał znacznie zdrowiej.

Narzynka - do czego służy i jaką wybrać?

Narzynki to narzędzia skrawające, które umożliwiają wykonywanie gwintów zewnętrznych. W zależności od swoich parametrów i budowy umożliwiają skrawanie o różnym skoku, kształcie i kącie zarysu gwintu. Jaką narzynkę wybrać i kiedy warto z niej korzystać? Zapraszamy do lektury!

Kradzież narzędzi na budowie i w domu - jak się zabezpieczyć?

Do włamań i kradzieży na posesje dochodzi bardzo często, a ich skutki mogą być dla domowego budżetu niezwykle dotkliwe. Dlatego warto zrobić wszystko, aby zminimalizować ryzyko ich wystąpienia lub chociaż zmniejszyć potencjalne straty.

Opryskiwacz do ogrodu - jak wybrać najlepszy?

Środki ochrony roślin są stosowane powszechnie. Właściciele ogrodów korzystają zarówno z naturalnych, ekologicznych preparatów, jak i środków chemicznych. Niezależnie od tego, na jaki rodzaj oprysków się zdecydujemy, niezbędne do ich rozpylenia będą opryskiwacze. Odpowiednio dobrany sprzęt gwarantuje równomierne i ekonomiczne rozprowadzenie substancji na roślinach.
Strona 1 z 36