Proma Polska, dystrybutor linii produktowej Economy by Ferm, dołączyła do swojej oferty szlifierkę wibracyjną EBF – 135, dzięki której szybko i łatwo przygotujemy do renowacji powierzchnie drewniane oraz metalowe.

Kup w Narzedzia.pl
Taśma szlifierska 533x75mm, P60 Proma 60750060
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
19,99

Szlifierka wibracyjna EBF – 135, nowość w katalogu firmy Proma Polska, charakteryzuje się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.
Zainwestowanie kilkudziesięciu złotych w elektronarzędzie, które ułatwi nam wykonanie wielu prac remontowych i renowacyjnych, jest wydatkiem, który szybko się zwróci. Przy pomocy szlifierki wibracyjnej EBF - 135 z linii produktowej Economy by Ferm dokładnie wyszlifujemy małe i średnie powierzchnie z drewna i metalu. Efektywność tego urządzenia, poręczność i jego niewielka masa (1,3 kg) pozwalają zmniejszyć ilość wysiłku wkładanego w pracę. Urządzenie w połączeniu z rurą odkurzacza pozostawi miejsce pracy zawsze czystym i schludnym. Takie zestawienie zapobiega unoszeniu się pyłów w powietrzu, zmniejszając konieczność sprzątania po wykonaniu pracy.

Szlifierka wibracyjna EBF – 135 jest narzędziem ergonomicznym i łatwym w obsłudze, a jej niewielki rozmiar pozwala na dotarcie do miejsc trudnodostępnych. Przy użyciu tego narzędzia można wyszlifować stary stół, krzesła czy szafkę, a następnie nadać im nowy wyraz przez nałożenie farby czy lakierobejcy w wybranym kolorze. Podobnie można uczynić ze wszystkimi metalowymi i drewnianymi elementami w naszym otoczeniu. Czy to w domu i mieszkaniu, czy w ogrodzie, na działce lub na terenie gospodarstwa odświeżenie powierzchni ościeży drzwiowych, płotu, schodów i poręczy nie będzie stanowić żadnego problemu, a oszczędzi wydatków związanych z wynajmem fachowców.

Szlifierka wibracyjna EBF-135 z linii produktowej Economy by Ferm jest doskonałym pomysłem na prezent dla członków rodziny lub przyjaciół, którzy są w trakcie budowy, remontu lub renowacji mieszkania bądź domu.

O niezawodności szlifierki wibracyjnej EBF-135 świadczy 2-letnia gwarancja przyznawana na produkty z linii Economy by Ferm.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane