autor: Redakcja www.narzedzia.pl

Protool oferuje system szlifowania i cięcia z osprzętem diamentowym zapewniający szybką i bezpyłową pracę.

Systemy cięcia DSC-AGP 125, DSC-AGP GRP 125 SET ( z szyną prowadzącą ) i DSC-AGP 125 VCP SET ( z szyną prowadzącą i odkurzaczem ) oraz system szlifowania DSG-AGP 125 to kolejna interesująca propozycja marki Protool. Dzięki nim praca przy dotychczasowych, uciążliwych z powodu dużego zapylenia czynnościach, staje się mniej problematyczna dla rzemieślnika oraz dla otoczenia w którym wykonywane są prace. 


Korzyści z tego rozwiązania odczuje zadowolony klient, który nie zastanie po przeprowadzonych pracach zanieczyszczonych pomieszczeń jak i użytkownik, którego zdrowie nie będzie już zagrożone pracą w zapylonym środowisku.

System cięcia oferuje możliwość integralnej pracy na szynie prowadzącej, umożliwiającej zastosowania niedostępne dotychczas dla zwykłych osłon odsysających. Precyzyjne przycinanie elementów o różnych wielkościach nie stanowi już żadnego problemu. Funkcja zagłębiania umożliwia rozpoczęcie cięcia w dowolnym miejscu materiału. Zastosowanie rolek zapewnia lekkie prowadzenie na przedmiocie obrabianym, zapobiegając uszkadzaniu powierzchni.

System szlifowania DSG-AGP 125 umożliwia bezpyłowe prace przy wygładzaniu nierówności, usuwaniu kleju, tynku, betonu oraz farby. Przy jego pomocy przygotujemy także powierzchnie pod nowe powłoki malarskie. Istotnym elementem jest podnoszony segment osłony umożliwiający także pracę tuż przy krawędziach.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane