Pokazujemy jak samodzielnie zrobić śliczne ozdoby do zawieszenia na choince lub na kominku. Drewniane ozdoby z Dremel robią również doskonałe wrażenie w wieńcach adwentowych lub świątecznych wiązankach. Drobne ozdoby stanowią również stylowe zawieszki do prezentów pod choinkę.

Kup w Narzedzia.pl
Wielofunkcyjne imadło Multi-Vise Dremel 26152500JA
dostępne
6 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
141
Multiszlifierka Dremel 3000JW
dostępne
5 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
249
Pistolet do klejenia Glue gun 940 Dremel
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
225,99 Przekreślona cena jest najniższą ceną produktu w okresie 30 dni przed promocją
189
810,99

Potrzebujesz:

  • Drewno balsy
  • Karton na wzór, ołówek i nożyczki
  • Czerwona i kremowa farba i pędzel
  • Wstążka

Niezbędne okażą się:

Krok 1:

Stwórz wzór z kartonu, rysując na nim serce lub gwiazdę, a następnie wytnij. Obrysuj wzory na drewnie balsy. Umieść drewno w imadle, aby je przytrzymać. Używając tarczy tnącej 409 w narzędziu Dremel 300 Series, wykonaj cięcie wzdłuż linii narysowanej ołówkiem, aby utworzyć kształt. Obróć drewno balsy w imadle, aby można było je wyciąć z każdej strony.

Krok 2:

Wykonaj otwór w górnej części każdego kształtu używając odpowiedniej końcówki w narzędziu Dremel 300 Series. Pomaluj obie strony każdego kształtu i pozostaw do całkowitego wyschnięcia farby. Używając małego zacisku stolarskiego 2515 do przytrzymania pomalowanych serc i gwiazdek, wyszlifuj krawędzie kształtów używając taśmy szlifierskiej 403 w narzędziu Dremel 300 Series. Delikatnie przesuń narzędzie wzdłuż krawędzi kształtów, aby je nieco wygładzić.

Krok 3:

Używając sztyftów kleju brokatowego w pistolecie do klejenia DREMEL Glue Gun, udekoruj drewniane kształty kropkami różnej wielkości. Przeciągnij wstążkę przez otwór w górnej części kształtu i zwiąż na supełek.

Gotowy projekt!

 

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane