Dremel Multi to niewielkie narzędzie, dzięki któremu można wykonać szereg prac w domu, ogrodzie, warsztacie, czy przy samochodzie. Tajemnica tkwi w obszernym zestawie akcesoriów: Wybór ponad 150 końcówek roboczych umożliwia m.in. wiercenie, szlifowanie, frezowanie, cięcie, polerowanie grawerowanie, odrdzewianie itp. Pod koniec ubiegłego roku na rynku polskim pojawiła się profesjonalna wersja tego urządzenia.

Kup w Narzedzia.pl
Urządzenie wielofunkcyjne z akcesoriami Dremel 4000
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
597,99

W porównaniu do obecnego w sprzedaży Dremel Multi (10.000-33.000 obr./min) nowa, profesjonalna wersja Dremela charakteryzuje się rozszerzonym dolnym zakresem obrotów (5.000-33.000 obr./min). Dzięki temu możliwa stała się efektywna obróbka miękkich materiałów, takich jak np. tworzywa sztuczne.

Z kolei dynamiczny silnik 230 V w połączeniu z wysoką prędkością obrotową pozwala na wydajną obróbkę nawet bardzo twardych materiałów. Oddzielny włącznik zasilania i regulator obrotów zapewnia łatwy dostęp i wygodną regulację prędkości.
praca dremel multiPrzy pomocy dwóch oddzielnych przycisków (Plus i Minus) można precyzyjnie regulować prędkość obrotową w małych skokach wynoszących 1.000 obr./min. Ponadto urządzenie zostało wyposażone w system Constant Electronic, który nawet w przypadku zwiększonego obciążenia utrzymuje prędkość obrotową zwłaszcza w niskim i środkowym zakresie, na zadanym poziomie.

Wybrana prędkość obrotowa ukazuje się na wyświetlaczu w skokach co 1.000 obr./min. Funkcja łagodnego rozruchu (Soft Start), w jaką wyposażono Dremel Professional, pozwala na lepsze panowanie nad urządzeniem.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane