Nowy model Dremel 8200 to najmocniejsze, bezprzewodowe narzędzie wielofunkcyjne na rynku z wydajnością porównywalną z narzędziami sieciowymi. Model 8200 jest kompatybilny ze wszystkimi akcesoriami i przystawkami Dremel, dzięki czemu jest bardzo wszechstronny i może być zastosowany do szlifowania, polerowania, frezowania, cięcia i ścierania wielu materiałów.

Dremel 8200 wyznacza nowy standard wydajności dla akumulatorowych narzędzi wielofunkcyjnych. Jest wyposażony w wydajny silnik, akumulator litowo-jonowy 10,8 V oraz 1-godzinną, szybką ładowarkę. Jego akumulator jest o 25 % mniejszy i o 15 % lżejszy od innych akumulatorów w tej klasie narzędzi. Ułatwia to manewrowanie narzędziem. Dzięki 1-godzinnej ładowarce można szybko naładować akumulator do pełna. Technologia ochrony ogniw ECP (Electronic Cell Protection) gwarantuje akumulatorowi długą żywotność.

Poza wyższą mocą urządzenie zapewnia także zwiększone bezpieczeństwo użytkowania. Hamulec silnika zatrzymuje obroty narzędzia w momencie wyłączenia. Urządzenie posiada specjalną przystawkę – uchwyt precyzyjny, która ułatwia trzymanie narzędzia. Napęd jest wyjątkowo łatwy w obsłudze i posiada smukłą konstrukcję, która zapewnia komfort i wygodne prowadzenie. Kolejne zalety to oddzielny włącznik/wyłącznik, blokada wrzeciona i precyzyjna regulacja prędkości obrotowej.

Dremel 8200 będzie dostępny w sprzedaży w dwóch różnych zestawach. Zestaw Dremel 8200–1/35 w miękkiej torbie będzie zawierał oprócz narzędzia Dremel 8200: 1-godzinną ładowarkę, precyzyjny uchwyt oraz 35 wysokiej jakości akcesoriów, w tym także akcesoria SpeedClic z systemem szybkiego montażu.

Zestaw Dremel 8200–2/45 w walizce będzie składał się z narzędzia Dremel 8200 oraz: 1-godzinej ładowarki, przystawki do cięcia po linii i po kole, przystawki do nadawania kształtu oraz 45 wysokiej jakości akcesoriów, w tym także akcesoria SpeedClic.


Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane