Wszechstronne akumulatorowe narzędzie Dremel 8200 już od sierpnia będzie dostępne w nowym zestawie. Dzięki dwóm akumulatorom, nowej, szybkiej ładowarce i 20 sztukom osprzętu marka Dremel zapewnia wszystkim użytkownikom elektronarzędzi jeszcze dłuższą i efektywniejszą pracę.

Model 8200 to najbardziej wszechstronne akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne w portfolio marki Dremel. Świetnie sprawdza się zarówno podczas drobnych prac remontowych, jak i przy realizacji skomplikowanych projektów. Wystarczy jedynie użyć odpowiedniego osprzętu. Narzędzie znajduje swoje zastosowanie przy cięciu i wygładzaniu wielu materiałów – m.in. usuwaniu rdzy, grawerowaniu, szlifowaniu krawędzi, rzeźbieniu i wycinaniu otworów w drewnie, plastiku czy metalu.

 

Niezależna praca z akumulatorem

Dremel 8200 zasilany jest akumulatorem, dzięki czemu można nim wygodnie pracować w miejscach bez dostępu do źródeł zasilania, np. w ogrodzie czy na tarasie. Nowy zestaw zawiera 2 akumulatory litowo-jonowe 10,8 V o pojemności 2,0 Ah. Możliwość ich wymiany w trakcie realizacji projektu daje użytkownikom gwarancję dłuższej pracy. Nowy zestaw zawiera także ładowarkę, która ładuje akumulator w zaledwie 30 minut, co przy użyciu 2 akumulatorów umożliwia niemal ciągłą pracę. Dodatkowo trzy praktyczne diody LED pozwalają monitorować stan naładowania baterii podczas pracy.

Moc porównywalna z urządzeniami sieciowymi

Mocny silnik elektryczny 36mm zapewnia komfort pracy porównywalny z pracą narzędziem sieciowym. Dremel 8200 ma suwakowy przełącznik do regulacji prędkości w zakresie do 30 000 obrotów na minutę. Pozwala on łatwo i precyzyjnie dostosować prędkość do zadania. Dodatkowym zabezpieczeniem jest hamulec silnika, który sprawia, że końcówka zatrzymuje się natychmiast po wyłączeniu. Miękki uchwyt, dopasowany do kształtu dłoni, redukuje wibracje i poprawia komfort pracy.

 

Bogactwo możliwości

Zaletą Dremela 8200 jest łatwa i szybka wymiana osprzętu. Narzędzie wyposażone jest w nakrętkę kształtową EZ Twist, która pełni rolę klucza. Dzięki niej można wygodnie zamocować osprzęt – wystarczy jedynie odkręcić nakrętkę, założyć osprzęt i ponownie ją zakręcić. Nie należy obawiać się zagubienia nakrętki, ponieważ jest elementem obudowy.

Ma wszystko, co potrzeba

Nowy zestaw zawiera 20 sztuk osprzętu, w tym akcesoria EZ SpeedClick, które można łatwo i szybko zmieniać. Wszystkie elementy zestawu zapakowane są w praktyczną torbę.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane