Model 7700 to nowe, bezprzewodowe, wielofunkcyjne narzędzie Dremela o pojemności akumulatora 7,2V, przeznaczone do szybkiego wykonywania drobnych prac w gospodarstwie domowym. W wyposażeniu znajduje się zestaw osprzętu zawierający 20 wysokiej jakości akcesoriów. Urządzenie doskonale sprawdzi się przy wiosennych pracach porządkowych w domu i ogrodzie. Produkt dostępny jest również w wersji Hobby i uzupełnia serię narzędzi, stworzonych z myślą o kreatywnych zajęciach hobbystycznych i rękodzielniczych.

Jeśli planujesz wiosenne porządki, warto zapoznać się wcześniej z nową ofertą Dremela. W marcu pojawił się na rynku nowy, bezprzewodowy model 7700, idealny do szybkiego wykonywania drobnych prac w gospodarstwie domowym, np. do szlifowania, polerowania i grawerowania.

Nowy model Dremel 7700 to łatwe w użyciu, lekkie i bezprzewodowe narzędzie z akumulatorem NiCd 7, 2 V, współpracujące ze wszystkimi dostępnymi w ofercie akcesoriami Dremel. Produkt przeznaczony jest do wykonania drobnych prac w domu i poza domem, które nie wymagają stosowania narzędzi o dużej mocy. Jest to idealne narzędzie do takich projektów, jak: szlifowanie ram okiennych, grawerowanie tabliczek imiennych czy też wygładzanie i polerowanie wszelkiego rodzaju materiałów, np. metalu aż po skórę.

Narzędzie można z powodzeniem wykorzystywać również poza domem np. do szlifowania i polerowania grilla lub czyszczenia uszkodzonych powierzchni mebli ogrodowych, drewnianych lub metalowych. Akumulator zapewnia użytkownikowi większą mobilność, elastyczność i możliwość stosowania narzędzia wszędzie tam, gdzie jest ono potrzebne.

Nowe narzędzie wielofunkcyjne posiada dwa ustawienia prędkości, które pozwalają lepiej dostosować ilość obrotów do rodzaju wykonywanej czynności. Szybka ładowarka zapewnia ciągłość pracy narzędzia. W wyposażeniu standardowym narzędzia znajduje się ładowarka, praktyczne i poręczne etui oraz 20 wysokiej jakości akcesoriów Dremel, dzięki którym użytkownik może od razu przystąpić do pracy.

W zestawie hobbystycznym (seria Dremel Hobby) bezprzewodowego narzędzia Dremel 7700 znajduje się wiele dodatkowych elementów, np. zestaw wierteł precyzyjnych, końcówki do grawerowania i frezowania oraz trzy szablony grawerskie. Po raz pierwszy Dremel dołączył także uchwyt uniwersalny (Multi chuck), który umożliwia szybką wymianę akcesoriów bez konieczności stosowania tulei, co bardzo ułatwia pracę hobbystom.

Model Dremel 7700 Hobby może być stosowany do wszelkiego rodzaju projektów kreatywnych związanych z grawerowaniem, np. do dekorowania szkła, ceramiki oraz drewna. Kupując dodatkowe akcesoria, użytkownik może wykorzystać narzędzie także do rzeźbienia, frezowania i szlifowania drewna. Dremel 7700 Hobby sprawdzi się także przy polerowaniu i czyszczeniu, jak również samodzielnym wykonywaniu elementów biżuterii z metali szlachetnych. Nowe, bezprzewodowe narzędzie wielofunkcyjne może być używane w zasadzie bez ograniczeń, przewagą jest brak konieczności podłączania do sieci , ale także mały ciężar i ergonomiczny kształt.

* Pola wymagane
Dodaj komentarz