Nowość! 3 w 1 – jedno narzędzie tnie, szlifuje i frezuje - Dremel Trio 6800. Aż trudno uwierzyć, że jedna maszyna jest w stanie spełnić tyle funkcji – ale czy nie właśnie o to nam chodzi? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz bardziej wymagających klientów, na rynku pojawiła się nowość – multiszlifierka Dremel Trio 6800.

Dremel 6800 Trio – niezbędne narzędzie w każdym domu?

Nowe narzędzie wielofunkcyjne Dremel trio to przede wszystkim rozwiązanie dla oszczędnych. Zamiast kupować wyrzynarkę (średni koszt 250 PLN), frezarkę (średni koszt 350-750 PLN) mamy jedno urządzenie dodatkowo wyposażone w funkcję szlifowania. Czy powiedzenie „To co służy do wszystkiego, służy do niczego” sprawdza się w przypadku Dremela trio? Otóż nie, dlatego, że to kompaktowe i lekkie (1,20 kg) urządzenie oferuje dużą moc 200W, która pozwala już na duży komfort pracy. Innym atutem multiszlifierki jest przechowywanie oraz transportowanie, które staje się znacznie prostsze niż w przypadku 3 odpowiedników naszej wielozadaniowej maszyny.

Co potrafi Dremel Trio 6800?

Dreme 6800 trio świetnie sprawdza się w przydomowych pracach wewnątrz oraz na zewnątrz. Urządzenie wyposażone jest w system do cięcia spiralnego w zakresie 360 stopni oraz pozwala wykonywać cięcia wgłębne i dlatego swobodnie i szybko możesz odręcznie ciąć metal, glazurę, drewno, suchy tynk i plastik. Jedno urządzenie, którym tniesz, szlifujesz i frezujesz.

Dane Techniczne Dremel 6800 Trio

Moc: 200 W

Napięcie: 230-240 V

Ciężar: 1,20 kg

Prędkość bez obciążenia: 10.000 - 20.000 (1/min}

Co dostajesz przy zakupie urządzenia?

1 trzpień szlifierski

3 taśmy szlifierskie TR408, 60

3 taśmy szlifierskie TR432, 120

1 uniwersalna węglikowa końcówka do cięcia

1 prosty frez do zarysów płaskich

Przystawka do podłączenia odkurzacza

Przystawka do cięcia po linii i kole

Instrukcja obsługi

Skrzynka do przechowywania i transportu

Dlaczego warto kupić Dremel Trio 6800?

Niewątpliwie największą zaletą narzędzia jest wszechstronność i uniwersalność zastosowań. 3 w 1 czyli cięcie, szlifowanie i frezowanie. Elektroniczna regulacja ze sprzężeniem zwrotnym pozwala na utrzymanie prędkości pod obciążeniem co znacznie wpływa na jakość wykończenia obrabianego przedmiotu. Regulowana liczba obrotów na minutę pozwala na precyzyjną pracę w różnych obrabianych materiałach. Praca w poziomie i pionie jest możliwa dzięki obrotowej rączce – łatwe dostosowanie się do obrabianego przedmiotu oraz wygodny uchwyt pistoletowy daje duży komfort pracy. Podczas pracy można regulować głębokość roboczą dostosowując ją odpowiednio do pracy z danym materiałem. Łatwa praca w narożnikach i przy krawędziach. Przystawka do podłączenia odkurzacza pozwoli na czystą pracę. To narzędzie przyda się w każdym domu.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane