Jak przyciąć i dopasować panele podłogowe?

Podczas imprezy sylwestrowej tak dobrze się bawiliście, że podłoga uległa zniszczeniu? Chcesz wymienić pojedyncze panele lub położyć całą podłogę i popasować ją do listew pogłogowych? Cięcie wgłębne listwy w prosty sposób wykonasz za pomocą piły ręcznej Dremel DSM20. Do wykonania pracy potrzebujesz zatem tylko jedno narzędzie - piłę Dremel DSM20!

Drewniane ozdoby świąteczne z Dremelem

Pokazujemy jak samodzielnie zrobić śliczne ozdoby do zawieszenia na choince lub na kominku. Drewniane ozdoby z Dremel robią również doskonałe wrażenie w wieńcach adwentowych lub świątecznych wiązankach. Drobne ozdoby stanowią również stylowe zawieszki do prezentów pod choinkę.

Stwórz choinkę marzeń - bombki Dremel

Własnoręcznie robione dekoracje choinkowe mają w sobie coś, co sprawia, że uśmiech pojawia się na mojej twarzy. Pokażemy Ci jak w łatwy sposób zrobić oryginalne, wyjątkowe bombki na choinkę. Wystarczy puścić wodzę fantazji, twórczo się wykazać, a przede wszystkim oddać się atmosferze zbliżających się Świąt.

Grawerowane świeczki - piękne ozdoby i prezenty z narzędziami Dremel

Chcesz podarować komuś własnoręcznie przygotowany prezent? Marzysz o wyjątkowych i oryginalnych dekoracjach zdobiących Twoje wnętrza? Idealne mogą okazać się grawerowane świeczki. Wystarczy fantazja, chwila wolnego czasu i narzędzie Dremel.

W tym roku Święty Mikołaj sam przygotuje prezenty - wyjątkowa edycja Dremel VersaTip i Dremel 3000

Spadł już pierwszy śnieg, na wystawach sklepowych ukłony biją pięknie ubrane choinki, miasta rozbłysły kolorowymi iluminacjami to znak, że Boże Narodzenie coraz bliżej. Wpadasz w panikę, bo nie masz prezentów dla bliskich? Męczą Cię zakupy w zatłoczonych centrach handlowych? Chcesz czerpać satysfakcje z własnoręcznie wykonanych prezentów i stworzyć coś wyjątkowego dedykowanego tej jedynej osobie? Mamy dla Was propozycję – możecie sami przygotować upominki dla najbliższych z wykorzystaniem narzędzi Dremel.

Świąteczne obrączki na serwetki

Własnoręcznie zdobione obrączki na serwetki będą oryginalną dekoracją na każdym wigilijnym stole. Mogą być zdobione brokatowymi gwiazdkami lub biało-czerwonymi paskami. Używając odpowiednich narzędzi, możesz w kilku prostych krokach stworzyć coś, co przyciągnie uwagę gości. Wesołych Świąt!

Półka z Dremelem - prostota formy, duża funkcjonalność

Nie masz już miejsca na ulubione książki czy bibeloty? Ta stylowa półka stworzy dodatkową przestrzeń na różne przydatne przedmioty i doda pomieszczeniu charakteru. W kilku prostych krokach pokażemy Ci, jak przy użyciu odpowiednich narzędzi Dremel możesz szybko zaprojektować oraz wykonać stylową półkę z drewna i metalu.

Stwórz kalendarz adwentowy

Z utęsknieniem czekasz na Święta? Z nami możesz stworzyć kalendarz adwentowy, który ułatwi Ci odliczanie.

Zawieszka na Halloween z narzędziami Dremel

Chcesz przygotować swoje mieszkanie na Halloween? Pokazujemy jak łatwo i szybko zrobić oryginalną zawieszkę. Potrzebne będzie tylko trochę drewna, farby i odpowiednie narzędzia Dremel. Puść wodze fantazji i stwórz takie kształty, dobierz takie kolory, które nadadzą Twojej zawieszce wyjątkowy charakter. Przenieś wymyślone przez siebie wzory na kawałki sklejki i zgodnie z instrukcją wykonaj zawieszkę.

Oryginalny lampiony na Halloween z Dremel 3000

Poczuj klimat Halloween. Stwórz niepowtarzalne dekoracje na Halloween z Dremel 3000. Oto krótki tutorial, w którym pokazujemy, jak zrobić lampion z puszek - z Dremel to takie proste!
Strona 6 z 7