Jeszcze więcej możliwości - nowe zestawy osprzętu Dremel

Cięcie metalu, drewna i plastiku, usuwanie rdzy, polerowanie tworzyw sztucznych czy czyszczenie komponentów to tylko przykładowe zadania, które z łatwością można wykonać nowymi zestawami osprzętu marki Dremel. Teraz narzędzia Dremel staną się jeszcze bardziej wszechstronne.

Wybierasz się nad morze? Zrób własny latawiec

Przebywanie w parku lub na plaży z całą rodziną to świetny sposób na odpoczynek. Zrobiony własnoręcznie latawiec będzie dodatkową atrakcją dla Twoich dzieci. Dzięki niemu czas spędzony na dworze sprawi im wiele radości!

Oryginalny wazon, świecznik, butelka

Przy pomocy narzędzia Dremel można wycinać w szklanym wazonie dekoracyjne wzory, także z okazji wyjątkowych wydarzeń takich jak ślub, wieczór panieński, urodziny czy ważna rocznica. Puść wodzę fantazji i przygotują oryginalną ozdobę do swojego mieszkania, na taras lub wyjątkowy, dedykowany prezent dla bliskiej Ci osoby. Nadzwyczaj efektownie wygląda zarówno wytrawione szkło białe, jak i kolorowe.

Prace hydrauliczne w kuchni i łazience z Dremelem

Doświadczeni majsterkowicze mogą sami wykonywać drobne naprawy i prace sanitarne i to nawet w trudno dostępnych miejscach. Marka Dremel podpowiada, jakich narzędzi używać i na co zwracać uwagę podczas prac hydraulicznych w kuchni i łazience.

Naprawa wgniecenia i usunięcie rdzy z nadkola samochodu z Dremelem

Chcesz usunąć wgniecenie i rdzę ze swojego samochodu? Zobacz jak szybko można to samodzielnie zrobić.

Dremel 8200 w nowym zestawie dla wymagających użytkowników

Wszechstronne akumulatorowe narzędzie Dremel 8200 już od sierpnia będzie dostępne w nowym zestawie. Dzięki dwóm akumulatorom, nowej, szybkiej ładowarce i 20 sztukom osprzętu marka Dremel zapewnia wszystkim użytkownikom elektronarzędzi jeszcze dłuższą i efektywniejszą pracę.

Jaki prezent na Dzień Ojca? - podpowiemy Ci

Kupienie odpowiedniego prezentu na Dzień Ojca jest często wyzwaniem, tym bardziej w ostatniej chwili. Jest jednak pewna rzecz, którą lubi wielu ojców – majsterkowanie! Marka Dremel podpowiada, co może szczególnie ucieszyć Twojego tatę.

Zrób to sam – poduszki jak z Japonii

Podobno konstrukcja ogrodu japońskiego ma naśladować przyrodę, której człowiek nie chce podbić ani zniszczyć. Ten element nieokiełznanej natury możesz wprowadzić do swojego domu, ozdabiając wzorem japońskiej kwitnącej wiśni… poduszki

Jak dekorować doniczki?

Wykorzystaj stare, nudne doniczki i nadaj im nowy wygląd. Marzy Ci się jakaś zmiana w pokoju? Wystarczy tylko dobry pomysł i samodzielnie możesz ozdobić doniczki.

Minizielnik dla pasjonatów kuchni

Jeżeli lubisz świeże zioła, wyposaż swoją kuchnię w minizielnik, który nie tylko zatrzymuje wodę, ale również odbija światło. Z narzędziami Dremel to takie proste!
Strona 5 z 7