autor: Redakcja www.narzedzia.pl

Staje się już tradycją, iż Targi Drema skupiają uwagę nie tylko znawców branży drzewnej ale i wielu im pokrewnych.

Kup w Narzedzia.pl
Wkrętarka Bosch GTB 12V-11
dostawa
wysyłka
8-11 dni
591,99

TARGI DREMA I FURNICA

W 2006 roku targi DREMA odbyły się w dniach od 24 – 27 kwietnia 2006 r. – czyli w zmienionym terminie w stosunku do lat ubiegłych. Rok ten przyniósł również rozdzielenie targów DREMA od wystawy MEBLE.

Równolegle z DREMĄ od 2006 roku odbyły się będą Targi Akcesoriów i  Półfabrykatów do Produkcji Mebli FURNICA. O ile jednak DREMA ma długoletnią tradycję, o tyle FURNICA – to całkowicie nowy projekt Międzynarodowych Targów Poznańskich. Był on zrealizowany jako odpowiedź na sugestie dotychczasowych wystawców i zwiedzających.

Takie rozwiązanie pozwoliło zwiedzającym - w jednym miejscu i czasie - zapoznać się z pełną ofertą rynkową skierowaną do firm zajmujących się obróbką drewna, a w szczególności produkujących meble. Nowy termin DREMY umożliwił wystawcom uczestniczenie w innych ważnych targach przemysłu drzewnego w Europie. Został on bowiem ustalony w taki sposób, aby z nimi nie konkurować, a uzupełniać się.

Targom towarzyszyły liczne konferencje i konkursy, w tym m.in. III  Rzemieślnicze Forum Drzewne, V Mistrzostwa Polski we wbijaniu gwoździ, Wystawa Nowości w branży akcesoriów i półfabrykatów meblowych.

Międzynarodowe Targi Poznańskie mają nadzieję, że nowe pomysły zostały przyjęte z zadowoleniem, zarówno przez dotychczasowych, jak również nowych wystawców i zwiedzających. A tym samym pozwolą także na trwałe zapisanie się w kalendarzu wiodących europejskich targów branżowych.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane