Skil wprowadził wiosną na rynek nową piłę szablastą, którą można stosować do piłowania drewna, metalu czy aluminium. Silnik o mocy 1050 W oraz regulacja prędkości pracy brzeszczotu gwarantują optymalny rezultat pracy, szczególnie w przypadku materiałów bardziej podatnych na uszkodzenie.

Kup w Narzedzia.pl
Piła szablasta Bosch GSA 1300 PCE
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
1 097

Nowa piła szablasta to odpowiedź firmy Skil na potrzeby wielu wymagających użytkowników, którzy potrzebują narzędzia przydatnego do prac związanych z piłowaniem w domu oraz ogrodzie. Prędkość pracy piły 4900 można ustawić w zakresie od 800 do 2700 skoków na sekundę. Wydajność cięcia wynosi 180 mm w drewnie, 20 mm w stali i 30 mm w aluminium.

Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest wskaźnik, który sygnalizuje, kiedy urządzenie jest gotowe do pracy. Trzy dołączone do urządzenia brzeszczoty przeznaczone są do cięcia metalu oraz drewna. Specjalnie wydłużony brzeszczot do przycinki drzew umożliwia łatwe odcięcie gałęzi lub obróbkę ściętych drzew.
Urządzenia posiada system „Clic”, opracowany przez Skila, który umożliwia łatwą wymianę brzeszczotów. Wbudowany magazynek na brzeszczoty w górnej części piły zapewnia stały dostęp do zapasowego osprzętu. Miękka okładzina Softgrip na rękojeści oraz na przedniej części chwytowej urządzenia gwarantuje wysoki komfort obsługi.

Piła i brzeszczoty są umieszczone w praktycznej torbie.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane