Jaki prezent wybrać pod choinkę? To pytanie wkrótce zdominuje nasze codzienne zakupy. Wszechstronne zastosowanie urządzenia Dremel sprawia, iż może być ono ciekawym pomysłem na prezent.

Kup w Narzedzia.pl
Multiszlifierka z osprzętem (65szt.) Dremel 8220-5/65
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
810,99

Dremelem można wykonać szereg prac w domu, ogrodzie, warsztacie, lub przy samochodzie. Tajemnica tego niewielkiego urządzenia tkwi w dużym wyborze końcówek roboczych, które umożliwiają m.in. wiercenie, szlifowanie, frezowanie, cięcie, polerowanie, grawerowanie, odrdzewianie itp.

Co warto wiedzieć o Dremel MultiPro

W sprzedaży dostępny jest zestaw MultiPro z 40 końcówkami, uchwytem wiertarskim pozwalającym na szybką wymianę osprzętu oraz walizką narzędziową do transportu i przechowywania narzędzia. Również mniejszy zestaw z 15 końcówkami posiada praktyczny magazynek na osprzęt, dzięki któremu jest on zawsze pod ręką. Zakres prędkości obrotowych Dremela mieści się w granicach od 10.000 do 33.000 obr./min. Dynamiczny silnik o mocy 125 W, w połączeniu z wysoką prędkością obrotową, pozwala na wydajną obróbkę nawet bardzo twardych materiałów.
kobieta graweruje doniczkę dremelemDo prac w ogrodzie lub przy samochodzie i wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do zasilania sieciowego, przeznaczona jest akumulatorowa wersja urządzenia Dremel Akku MultiPro. Akumulator o mocy 9,6 V i zakres 5.000-25.000 obrotów na minutę zapewniają skuteczną obróbkę drewna, metalu, tworzyw sztucznych lub szkła. Nowoczesna konstrukcja i pokryta miękką okładziną rękojeść sprawiają, że urządzenie dobrze układa się w dłoni. Dołączony w wyposażeniu standardowym szybkozaciskowy uchwyt o średnicy chwytu 0,8-3,2 mm umożliwia łatwą wymianę osprzętu.
mężczyzna naprawia coś dremelemZarówno w wersji podstawowej jaki i akumulatorowej dostępne są różne końcówki i przystawki, jak na przykład wałek giętki, przystawki frezujące do obróbki drewna, fug i kafelków oraz przystawka kątowa.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane