Hitachi wprowadza na rynek nowe produkty adresowane dla profesjonalistów. Miejsce dotychczasowego młotka DH24PC3 zajęło urządzenie z nowej seria 2kg młotowiertarek – DH26PC (model trójfunkcyjny). Poznaj opinie użytkowników o wycofanym ze sprzedaży młocie i sprawdź, jakie innowacje wyróżniają zamiennik.

Innowacyjne młotowiertarki Hitachi DH26PC wyróżnia wysoce wytrzymały mechanizm udaru – 3,2J, co zapewnia jeszcze większą wytrzymałość. W nowym modelu producent dwukrotnie zwiększył żywotność mechanizmu udaru – dokładnie taki sam jak w większych młotach Hitachi. System kanałów powietrza w mechanizmie udarowym skutkuje większą objętością poduszki powietrznej, co zmniejsza zużycie i uszkodzenia wewnątrz cylindra. Młotowiertarka Hikoki DH26PC ma wyjątkowo uszczelnione łożysko kulkowe za pomocą smaru, dzięki czemu utrzymują odpowiednio niską temperaturę przeciwdziałającą uszkodzeniu obudowy. Nowy wewnętrzny mechanizm kontroli ciśnienia zapewnia sprawny przepływ powietrza z oraz do obudowy przekładni i stabilizuje pracę udaru DH26PC Hitachi.

Najnowsze modele młotków Hitachi wyposażone zostały w ergonomiczne pokrętło zmiany funkcji znajdujące się z boku obudowy. Dzięki temu bez problemu można zmienić tryb pracy: tylko wiercenie; wiercenie z udarem; kucie, podkuwanie, dłutowanie. Ponadto funkcja kątowego ustawienia osprzętu daje możliwość ustawienia dłuta pod dowolnym kątem. Na tym nie koniec. Młotowiertarka DH26PC posiada miękką rękojeść dla zwiększonej wygody pracy. Model ma możliwość obrotu rękojeści dodatkowej w zakresie 360° dla jeszcze efektywniejszej pracy.

DH26PC na tle DH24PC3 - w opinii użytkowników

Już wcześniejszy model według opinii użytkowników to mocna młotowiertarka, „praktycznie nie do zdarcia”. Jest idealna nawet do intensywnego użytkowania. Wiercenie, kucie w bardzo twardych odmianach betonu, żelbetu nie stanowi najmniejszego problemu. Podczas wykonywania otworów w betonie nie trzeba wkładać żadnego wysiłku. Użytkownicy zwracają uwagę fakt, iż już starszy model jest lekki i poręczny. Co do możliwości młotowiertarek Hitachi, wszyscy są pod wrażeniem siły udaru, co przy odpowiednich obrotach sprawia, że sprzęt sprawdza się znakomicie. Już model DH24PC3 był w stanie z powodzeniem wywiercić kilkaset otworów w prefabrykowej konstrukcji żelbetowej. Biorąc pod uwagę, że zamiennik wyposażony został w silnik o większej mocy – 830W, można być pewnym jeszcze większej efektywności. Model DH24PC3 udowodnił także dużą żywotność. Osoby, które znają możliwości młotowiertarki DH24PC3 Hitachi nie zawiodą się na nowym, jeszcze doskonalszym modelu. Zarówno młotowiertarkę DH24PC3, jak i DH26PC wyróżnia prosta i sprawdzona konstrukcja. Atutem w opinii użytkowników jest również doskonały stosunek jakości do ceny młotowiertarki.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane