Jak wybrać girlandy świetlne i jak zaplanować rozmieszczenie?

Ocena: 4,6/5
Właściwe rozmieszczenie girland świetlnych pozwoli nam uzyskać wyjątkowy efekt wizualny. Jak w takim razie rozplanować rozwieszenie oświetlenia ogrodowego i wybrać to odpowiednie? Zapoznaj się ze wskazówkami od marki iluve.

Style rozmieszczania girland świetlnych - jak wybrać odpowiednią kompozycję?

Ocena: 5,0/5
Girlandy świetlne to efektowna dekoracja, która uatrakcyjni każde miejsce. Girlanda będzie wyjątkową ozdobą imprez na świeżym powietrzu, np. wesel, imprez ogrodowych, a także ogródków restauracyjnych czy tarasów. Warto zatem poznać rożne style rozmieszczania ogrodowych girland świetlnych, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do swoich potrzeb.

Drewniane kostki, dekoracja dziecięcego pokoju - projekt od marki Dremel

Ocena: 3,8/5
Jak przygotować drewniane kostki, z pomocą których rodzice zaznaczą każdy mijający dzień, miesiąc czy rok swojego malucha? Podrzucamy projekt od marki Dremel. Drewniane kostki to nie tylko urocza ozdoba dziecięcego pokoju, ale też wyjątkowy prezent dla noworodka.

Jak zrobić drewniany wieszak na klucze? Przedstawiamy projekt od marki Dremel

Ocena: 3,9/5
Wieszak na klucze to praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu będziemy mieć klucze w jednym miejscu. Dremel przygotował łatwy do wykonania projekt, który możemy zrealizować w domu. Drewniany wieszak będzie nie tylko funkcjonalnym miejscem na klucze, ale też oryginalną ozdobą naszego wnętrza. Poniżej lista potrzebnych materiałów oraz instrukcja "krok po kroku".

Świeczka na Halloween - zrób to sam!

Brak ci pomysłu na dekoracje na Halloween? Zobacz, jak w łatwy sposób przygotować oryginalną ozdobę. Zaskocz wszystkich swoich gości.

Jak wyciąć dynię na halloween?

Ocena: 3,9/5
Dekoracje z dyń są najpopularniejszym sposobem ozdabiania domów i mieszkań w okresie jesiennym. Robienie dyni na Halloween jest niesamowitą zabawą zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Poniżej przedstawiam instrukcję jak krok po kroku zrobić wspaniałą dynię na Halloween.

Szklany świecznik - to takie proste

Wykonaj piękny, grawerowany świecznik, który wypełni pomieszczenie zapachem kwiatów, tworząc jasną i zachwycającą przestrzeń. W łatwy i prosty sposób możesz ozdobić świecznik dowolnym wzorem, nadając mu osobisty charakter. Włożony do środka, zapalony podgrzewacz wytworzy ciepłą i rodzinną atmosferę!

Stwórz kwiaty wiśni z organzy -zobacz jakie to proste

Wnieś powiew eterycznego piękna do swojego domu, stawiając na stole kryształowy wazon z gałązkami kwitnącej wiśni z organzy. Wystarczy kupić przedmioty wymienione obok i postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami. Potem będzie można prezentować wazon z pięknymi kwiatami w salonie, sprawiając przyjemność rodzinie i znajomym.

Zrób własne dzwonki wietrzne

Ocena: 4,5/5
Poświęć chwilę swojego czasu na wykonanie pięknych, metalowych dzwonków wietrznych do domu. Czarujące dźwięki wydawane przez dzwonki wietrzne tworzą doskonały nastrój w każdym domu i ogrodzie, bez względu na porę roku

Zdobiony indiański namiot - zobacz jakie to proste

Tipi, wigwam lub inny namiot Indian z Ameryki Północnej to wspaniałe miejsce zabaw, w którym dzieci mogą się bawić czy nocować razem z przyjaciółmi! Zrób swoim pociechom niespodziankę w postaci tego cudownego prezentu, który zapewni im dużo radości i śmiechu.
Strona 1 z 4