Nowy TLM65 to najprostsze i najłatwiejsze w użyciu urządzenie z całej gamy dalmierzy Stanley. Można go uruchomić jednym przyciskiem, a mała waga i gabaryty telefonu komórkowego sprawiają, że zmieści się w każdej kieszeni. To gadżeciarskie narzędzie stworzono specjalnie dla majsterkowiczów.

Stanley przyzwyczaił swoich klientów do narzędzi legendarnych oraz innowacyjnych, które ułatwiają i przyspieszają wykonywaną pracę. Taki właśnie jest nowy produkt tej firmy dla majsterkowiczów. Doskonały, gdy tradycyjna miara już nie wystarcza. Jeżeli pracuje się samemu, trzeba zmierzyć długi odcinek lub potrzebna jest nam nie tylko dokładna odległość, ale także powierzchnia i objętość, z pomocą przyjdzie dalmierz TLM65. Mały, precyzyjny, szybki i łatwy w obsłudze. Stworzony do sprawnego reagowania. Wystarczy… nacisnąć przycisk.

 

Lekki i poręczny model TLM65 dokonuje pomiary w zakresie od 0,21 do 20 metrów z dokładnością ± 3 mm. Nie trzeba spisywać na kartce pomiarów wykonanych miarką i wchodzić na drabinę – wystarczy wycelować, przycisnąć guzik, a na wyświetlaczu pojawi się żądana wartość. Obliczona w ten sposób odległość, pole powierzchni ściany, sufitu lub podłogi, czy też kubatura całego pomieszczenia, pomoże nam dokładnie oszacować zakres prac oraz ilość materiałów potrzebnych np. do położenia wylewki, malowania, układania glazury czy tapetowania.

 

Jak działa dalmierz TLM65? Po naciśnięciu przycisku wysyła impuls laserowy, który po osiągnięciu miejsca pomiaru wraca do odbiornika w dalmierzu. Wykonane w ten sposób pod różnym kątem, błyskawiczne i precyzyjne pomiary pozwalają oszczędzić czas oraz pieniądze na zakup materiałów wykończeniowych.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane