Dalmierz laserowy DeWALT DW040P powinien trafić na największe i najtrudniejsze place budowy, tam bowiem sprawdza się najlepiej, efektywnie pracując

 

Używanie urządzeń laserowych do wykonywania pomiarów w otwartych przestrzeniach nikogo już w Polsce nie dziwi, to wręcz standard. Najlepiej wiedzą o tym geodeci, inżynierowie budownictwa i architekci. Narzędzia pomiarowe, jeśli tylko są precyzyjne, funkcjonalne i wytrzymałe, mogą czynić ich pracę bardziej efektywną. Takim, które poradzi sobie w najtrudniejszych warunkach, jest dalmierz laserowy DeWALT DW040P.

Czym się to urządzenie charakteryzuje? Przede wszystkim wysoką odpornością, łatwością użycia i precyzją. Gumowa obudowa czyni narzędzie odpornym na działanie wody i kurzu, a w przypadku wstrząsów lub upadków z wysokości, amortyzuje i chroni dalmierz przed uszkodzeniem.

Wybierz dalmierz laserowy w sklepie narzedzia.com.plW trudnej pracy na budowie pomoże łatwy w obsłudze interfejs, w którym każdy przycisk odpowiada jednej funkcji. Dalmierz laserowy DW040P umożliwia pomiar odległości, oblicza metry kwadratowe i metry sześcienne, dodaje i odejmuje wyniki, oblicza odległości w systemie metrycznym lub imperialnym.Urządzenie można obsługiwać, mając nałożone rękawice ochronne, ponieważ przyciski są duże i wypukłe. Dzięki temu unikniemy pomyłki podczas wykonywania pomiarów. Praca w nocy oraz w ciemnych pomieszczeniach nie będzie dłużej wyzwaniem, ponieważ dalmierz laserowy DW040P posiada podświetlany wyświetlacz. Nieduża waga (0,15 kg) oraz niewielkie rozmiary (115 x 26 mm) umożliwiają dalmierzowi laserowemu DeWALT może wejście w skład podręcznego zestawu narzędzi, który zawsze można mieć przy sobie.

Dalmierz laserowy DW040P dokonuje pomiarów na odległość max 40 m. Na tym dystansie wyróżnia się dokładnością do 3mm. Z urządzenia można korzystać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Jako wyposażenie standardowe do urządzenia DW040P dołączona jest kabura pozwalająca na noszenie narzędzia na pasku, 2 baterie 1,5V (AAA) oraz pasek na rękę.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane