Jakie warunki powinien spełniać nowoczesny i funkcjonalny dalmierz laserowy? Duży zasięg pomiarowy, dokładność pomiaru oraz funkcje umożliwiające precyzyjne wyznaczenie odległości w różnych warunkach – to cechy decydujące o zadowoleniu użytkownika. Przedstawiamy model Bosh GLM 250 VF, jedyną na naszym rynku, tak unikalną konstrukcję wśród ręcznych dalmierzy laserowych.

Bosch GLM 250 VF stanowi idealne rozwiązanie dla użytkowników dokonujących pomiaru na dużych, otwartych przestrzeniach. Model ten wyróżnia się wyjątkowo dalekim, jak na ten typ instrumentów pomiarowych, zasięgiem, żaden inny miernik laserowy na naszym rynku nie potrafi wyznaczać odległości 250 m z wysoką dokładnością 1 mm/10 m.GLM 250 VF

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań dalmierz laserowy GLM 250 VF umożliwia precyzyjny pomiar przy zachowaniu łatwości w obsłudze. Użytkownik, patrząc w okienko lunetki, widzi nie tylko obiekt, ale również dokładne miejsce, do którego zostanie wykonany pomiar. Nowoczesna konstrukcja zapewnia poprawne ustawienie dalmierza do pomiaru odległości, dzięki czemu użytkownik może dokonać tego w krótkim czasie.

Dalmierz laserowy Bosch GLM 250 VF idealnie sprawdza się nawet w trudnych warunkach atmosferycznych, w zmiennych temperaturach i wilgotności. Dzięki zastosowaniu ceramicznego nośnika optyki oraz szklanej soczewki, innowacyjnych rozwiązaniach niespotykanych dotąd w innych modelach, model jest odporny na uszkodzenia, co gwarantuje długotrwałe bezawaryjne użytkowanie.

Funkcjonalny i nowoczesny miernik laserowy powinien umożliwiać wykonanie różnych konstrukcji pomiarowych, niemożliwych do realizacji przy użyciu zwykłej taśmy. Bosh GLM 250 VF pozwala użytkownikowi obliczyć długości obiektu nawet wtedy, gdy użytkownik nie ma do niego bezpośredniego dostępu. W zależności od warunków, model pozwala również na wykonanie pomiarów pośrednich, uwzględniających przeszkody oraz nierówności mierzonego obiektu.

Użytkownik miernika ma do dyspozycji rozmaite funkcje, przydatne do wyznaczania szukanej odległości również w terenie. Pomiar ciągły, tyczenie, tyczenie stałych odcinków – to tylko niektóre z funkcji, w jakie wyposażone został dalmierz Bosh GLM 250 VF. Dzięki temu ustawienie ścianek działowych, słupków ogrodzeniowych lub precyzyjne wyznaczenie położenia gniazdek w ścianie staje się możliwe do samodzielnego wykonania.

Podstawową funkcją dalmierza laserowego Bosh, niezbędną i najczęściej wykorzystywaną na placu budowy, jest szybkie wyznaczanie powierzchni mierzonego obiektu i jego kubatury. Narzędzie to szczególnie wykorzystywane jest w przypadkach, gdy ważne jest proste i precyzyjne wyznaczenie powierzchni i oszacowanie kosztu prac. 

Wyznaczenie minimalnej i maksymalnej odległości możliwe jest dzięki funkcji Min/Max, w którą wyposażony jest ten Bosh GLM 250 VF. Narzędzie to umożliwia kontrolę jakości wykonanej pracy, sprawdzenie odchyłek i porównanie ich z normami technologicznymi.

Dalmierz Bosch GLM 250 VF posiada wewnętrzną pamięć, która umożliwia przechowywanie 30 ostatnich wyników. Użytkownik może dowolnie dodawać i odejmować wartości długości, powierzchni i objętości Jest to zdecydowane ułatwienie w archiwizacji wyników, szczególnie przydatne w pracy w terenie.  Użytkownik może więc korzystać ze wszystkich niezbędnych mu danych bez konieczności posiadania dodatkowych urządzeń.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane