Na rynku narzędzi pomiarowych adresowanych do profesjonalistów pojawił się wyjątkowy dalmierz laserowy GLM 100C Professional. Posiada wiele detali technicznych, które dają pewność uzyskania precyzyjnych pomiarów. W zaledwie kilka sekund doda i odejmie zmierzone odległości, powierzchnie i kubatury, także pomiary zapisane w pamięci.

Dalmierz GLM 100C Professional umożliwia dokonanie pomiaru w każdych warunkach. Jego zasięg wynosi aż do 100m z milimetrową dokładnością. W kilka sekund obliczy powierzchnię. Wystarczy zmierzyć 2 odległości i oblicz – ułóż dalmierz w dwóch płaszczyznach, naduś przycisk i obliczona każda powierzchnia wyświetli się. Pozwala także obliczyć całkowitą powierzchnię różnych ścian o takiej samej wysokości pomieszczenia przy minimalnej ilości pomiarów. GLM 100C Professional Bosch ma również funkcję obliczania kubatury, dzięki temu eliminuje problem liczenia w pamięci.  Jeśli potrzebujesz bardzo dokładnych wymiarów przy indywidualnej zabudowie, np. regałach wnękowych lub kabinie prysznicowej, wystarczy, że ustalisz najmniejszą lub największą odległość pomiędzy mierzonymi punktami. Natomiast gdy wykonanie pomiaru bezpośredniego nie jest możliwe, dalmierz laserowy oblicza wysokości i wysokości cząstkowe na podstawie dwóch pomiarów oraz kąta.

Funkcja timera umożliwia uzyskanie precyzyjnego pomiaru także w miejscach trudno dostępnych oraz przy pomiarze ze statywu i przy dalekiej odległości. Możliwość łączenia z innymi funkcjami. Dalmierz dokonuje pomiaru nachylenia, jeśli wykorzystasz tylną ściankę lub bok przyrządu jako płaszczyznę odniesienia, ustalisz konkretny kąt nachylenia.

Dalmierz GLM 100C Bosch posiada automatycznie obracający się wyświetlacz. Gwarantuje to absolutną czytelność wyników. Zastosowana przez Bosch technologia litowo-jonowa pozwala na wykonanie do 25.000 pomiarów na jednym cyklu ładowania akumulatora. Samo ładowanie akumulatora jest niezwykle proste za pomocą standardowego złącza Micro-USB Inteligentny.

Nowy dalmierz laserowy GLM 100C Professional, wyposażony w zintegrowane złącze do transmisji danych, umożliwia transfer danych do komputera PC, tabletu lub smartfonu – łatwo, szybko i bezbłędnie. W połączeniu z aplikacją „Kamera wymiarowa” dalmierz Bosch GLM 100C dalsze, wszechstronne wykorzystanie danych pomiarowych.

Szybko, łatwo i przyjemnie

Praca z dalmierzem GLM 100C Bosch wymaga tylko kilku kroków. Zobacz jakie to proste.

Krok 1:

Zrób zdjęcie przy pomocy aplikacji „Kamera wymiarowa”.

Krok 2:

Zaznacz odcinek, który chcesz zmierzyć nanieś na zdjęcie.

Krok 3:

Wykonaj żądany pomiar i wyświetl wynik bezpośrednio na zdjęciu. Zrób kolejne pomiary i np. prześlij je e-mailem innym osób w celu, np. konsultacji.

Ponadto – krok 4:

Wyniki pomiarów można indywidualnie nazwać i zapisać w specjalnych folderach projektu – wraz z datą, godziną i rodzajem pomiaru.

Dalmierz laserowy Bosch GLM 100C Professional jest niemal natychmiast gotowy do pracy. Wszystko, czego potrzebujesz – w wyposażeniu standardowym znajduje się kabel Micro USB, a oprogramowanie można pobrać bezpłatnie ze strony Bosch.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane