Lato, wczesna jesień to pora, podczas której możemy w końcu cieszyć się urokami przebywania na świeżym powietrzu. Lubimy spędzać czas wolny w ogrodach, które chętnie wypełniamy praktycznymi meblami

Leżaki

Leżaki stanowią obowiązkowy element wakacyjnego krajobrazu. Nie ma wygodniejszego sposobu na opalanie się, czytanie książki niż usytuowanie na wygodnym leżaku. W sklepach znajdziemy ich całe mnóstwo, warto jednak wybrać te, które nie tylko spodobają nam się wizualnie, ale również zachowają długą trwałość.

 

Jednym z nich jest leżak ogrodowy Hecht Resort I. Został on wyprodukowany z drewna Meranti, pochodzącego głównie z Malezji i Indonezji. Nie stanowi problemu regulowanie nim, by uzyskać najwygodniejszą pozycję. Co więcej, do leżaka przytwierdzono mały stoliczek, na którym można położyć ręcznik, książkę czy lampkę wina. Posiada on również kółka, ułatwiające jego przenoszenie. Znakomicie sprawdzi się nie tylko w ogrodzie, ale zmieści się również na większych balkonach. Jego wymiary wynoszą: 193x71x80 cm.

 

 

Jeszcze większym komfortem mogą się cieszyć właściciele Hecht Milano Lounger. Leżak posiada tekstylny pokrowiec, bardzo przyjemny w dotyku i łatwy do utrzymania w czystości – lżejsze plamy wystarczy zetrzeć mokrą szmatką ze środkiem myjącym, większe – wyprać w pralce. Leżak posiada wygodny zagłówek, który można dodatkowo regulować. Nie zapomniano również o dodatkowych podparciach na ręce oraz, jak w przypadku poprzedniego leżaka, o półeczce na niezbędne przedmioty. Ten leżak także wyprodukowano z drewna Meranti, jego wymiary wynoszą 180x67x79 cm.

 

 

Huśtawki ogrodowe

Wcale nie są, jak by się mogło wydawać, przeznaczone wyłącznie dla dzieci. Może z nich korzystać cała rodzina. Np. huśtawka ogrodowa Hecht Berlin G jest sprzętem dla 3 osób. Posiada siedziska i daszek pokryte tkaniną, a całość wykonano z rur stalowych. Wymiary huśtawki wynoszą 130x185x170 cm, a jej maksymalne obciążenie to 240 kg. Warto pamiętać, że huśtawki lepiej nie zostawiać w ogrodzie na dłuższy czas – nie jest przeznaczona do użytkowania w wilgotnych warunkach.

 

 

Natomiast huśtawka ogrodowa Hecht Swing została wyprodukowana z zaimpregnowanego drewna akacji o dużej odporności. Oznacza to, że ten model można bez przeszkód użytkować w różnych warunkach atmosferycznych. Huśtawka wyróżnia się bardzo luksusowym wyglądem, ma piękny baldachim, nada każdemu ogrodowi atmosferę luksusu. Jej maksymalne obciążenie to 200 kg, a wymiary: 176x114x188 cm.

  


Parasole ogrodowe

Są źródłem tak upragnionego w upalne dni cienia, dlatego coraz więcej działkowiczów wybiera je do swojego ogrodu. Zaopatrując się w parasol Hecht Sunny każdy użytkownik zyska trwały mebel ogrodowy, który posłuży mu długie lata. Sprzęt posiada bowiem 8 aluminiowych żeber, na których opiera się eleganckie poliestrowe okrycie. Dysponuje on również elastycznym stelażem, umożliwiającym ustawienie pod dogodnym kątem i częstą jego zmianę. Podstawa parasola ma kształt krzyża, można go łatwo otwierać i zamykać – jest do tego przeznaczony specjalny uchwyt. Dodajmy, że średnica parasola wynosi 3 m.

 

 

Natomiast kolejny model Hecht Sandy 1 – oprócz atutów, które posiada również Hecht Sunny, został wyposażony w elastyczny stelaż, podstawę w kształcie krzyża, uchwyt dla łatwego otwierania i zamykania i aluminiowe żebra, których posiada 6. Sprzęt chroni zarówno przed słońcem, jak i przed deszczem.

 

 

Zestawy mebli ogrodowych

Meble ogrodowe to oczko w głowie każdego ogrodnika. W końcu nie ma nic przyjemniejszego niż posiłki na świeżym powietrzu. Z pewnością umili go jeszcze bardziej zestaw mebli ogrodowych Ekonomy Set 6, dostępny również w wersji z 4 krzesłami. Wygląda bardzo estetycznie, został wykonany z profili stalowo-aluminiowych. Oprócz krzeseł – wymiary każdego z nich to 55x76x96 cm - znajduje się w nim również stół o wymiarach 141x91x73 cm. Jego blat wyprodukowano ze szkła hartowanego. Warto jednak pamiętać, że zestaw nie jest przeznaczony do użytkowania, gdy na zewnątrz jest wilgotno, pada deszcz.

 

 

Natomiast zestaw Hecht Milano – złożony z 6 składanych i regulowanych krzeseł i rozkładanego stołu – wyprodukowano z trwałego drewna Meranti, które po odpowiednim zaimpregnowaniu może być stosowany również na zewnątrz. Wymiary stołu wynoszą 154/200x91x74 cm, a wymiary krzeseł: 62x64x105 cm.

 

 

Taki zestaw, tylko w mniejszym wymiarze, możemy sobie również zafundować na balkon – Hecht Balcony Set A jest złożony z 2 składanych krzeseł i małego stoliczka. Wymiary krzeseł wynoszą 40x53x80 cm, a wymiary stołu: 60x60x72 cm. Meble są wyprodukowane z wytrzymałej, trwałej akacji.

 

 

Życzymy miłego wypoczynku!

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane