Pierwsza myśl - możemy nią umyć szyby przy okazji czyszczenia auta. A do mniej oczywistych powiązań możemy zaliczyć konstrukcję gumowej krawędzi myjki. Jest ona pokryta powłoką polimerową Power Protection Plus, która jest wykorzystywana przy produkcji wycieraczek Bosch dostępnych na rynku motoryzacyjnym. Czym jeszcze cechuje się nowa myjka Bosch? O tym w dalszej części.

Kup w Narzedzia.pl
Myjka do okien Bosch GlassVac
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
292,99

Konstrukcja i zalety myjki

Zastosowanie powłoki polimerowej Power Protection Plus sprawia, że myjka płynniej przesuwa się po szybie - ograniczone jest tarcie i mniej wyraźny jest nieprzyjemny dźwięk towarzyszący nam często przy przecieraniu szyb. Ponadto myjka do okien GlassVac to pierwsze tego typu urządzenie w ofercie Bosch zasilane akumulatorem litowo-jonowym. Akumulator o napięciu 3,6V i pojemności 2,0Ah jest wbudowany w urządzenie. Do jego zasilania służy ładowarka micro USB. O potrzebie naładowania akumulatora informuje nas dioda LED, która pełni rolę wskaźnika poziomu naładowania baterii. Praca bezprzewodowa oraz niewielkie gabaryty akumulatorowej myjki Bosch (wysokość 20cm) ułatwiają pracę na małych przestrzeniach, np. tuż przy krawędziach okien. A jeśli myjemy okno stojąc na drabinie, to dla większej wygody możemy zawiesić myjkę na nadgarstku dzięki dołączonej do urządzenia opasce.

Akumulatorowa myjka do okien GlassVac

Sprawdź też:  oczyszczacze parowe i myjki

Jak pracować myjką do okien?

Akumulatorowa myjka do okien Bosch GlassVac to wygodne i intuicyjne w obsłudze urządzenie. Na początek należy napełnić butelkę ze spryskiwaczem środkiem myjącym z wodą i nanieść go na szybę. Do mycia możemy używać wszystkich środków myjących dostępnych na rynku. W zależności też od wielkości mytej powierzchni możemy wyregulować sposób natrysku. W przypadku uporczywych zabrudzeń możemy posłużyć się ściereczką z mikrowłókna założoną na spryskiwacz. Ściereczka jest do wielokrotnego użytku, dlatego po użyciu możemy ją wyprać. Wracając do samej myjki, po naniesieniu detergentu na szybę wystarczy włączyć GlassVac Bosch, przyłożyć ją do szyby i odessać brudną ciecz. Spośród gumowych ssawek możemy wybrać tę o szerokości 133mm lub 266mm (obie są w zestawie). Po zakończonej pracy wystarczy opróżnić zbiornik myjki z brudną wodą.

Myjka do okien Bosch GlassVac

W zestawie:

  • butelka z aplikatorem,
  • duża głowica ssąca,
  • duże i małe ściereczki z mikrofibry,
  • mała głowica ssąca,
  • opaska na nadgarstek,
  • ładowarka micro USB,
  • akumulator 3,6V 2,0Ah (wbudowany w urządzenie).
Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane