Zastanawiasz się, czym ciąć metal bez iskrzenia? Idealna do tego będzie nowa pilarka Bosch GKM 18 V-LI - zapewnia bowiem szybkie i precyzyjne cięcie metalu bez iskier. Eliminuje jednocześnie ryzyko powstawania zadziorów i przebarwień powierzchni.

Bosch wprowadza na rynek pilarkę do metalu GKM 18 V-LI Professional. Nowa pilarka umożliwia profesjonalistom szybkie cięcie metalu bez iskrzenia, które zostało niemal całkowicie wyeliminowane zapewniając bezpieczeństwo i komfort pracy. Jest to możliwe dzięki specjalnej tarczy pilarskiej do obróbki stali „Standard for Steel”. Cięcie staje się nie tylko bezpieczniejsze, ale też bardziej dokładne  - iskrzenie, które przesłania widok linii cięcia, jest w przypadku pilarki GKM 18 V-LI znikome. Dodatkowo, ograniczone ryzyko powstawania zadziorów i przebarwień powierzchni redukuje nakłady związane z dodatkową obróbką materiału. 

Przeczytaj też: Cięcie rur stalowych

Komfortowa praca i szybkie tempo cięcia

 Pilarkę GKM 18 V-LI Bosch charakteryzuje zwarta konstrukcja i niska waga wynosząca zaledwie 2,7 kg, co gwarantuje komfortową pracę w warsztacie i na budowie. Jej zalety docenią z pewnością wykonawcy konstrukcji stalowych, ślusarze i dekarze. Wydajny akumulator litowo-jonowy 18 V o pojemności 4,0 Ah zapewnia szybkie tempo i długi czas pracy. Zastosowana w nim technologia CoolPack sprawia, że nawet przy intensywnej eksploatacji akumulator wykorzystuje pełną pojemność energii i nie przegrzewa się. W modelu GKM 18 V-LI Bosch zoptymalizowano też chłodzenie silnika wykorzystując do tego dwa wentylatory. Ponadto systemy EMP (Electronic Motor Protection) i ECP (Electronic Cell Protection) dodatkowo chronią narzędzie i akumulator przed przeciążeniem, co także wpływa na jego żywotność. W wyposażeniu akumulatorowej pilarki do metalu znajduje się wskaźnik stanu naładowania akumulatora, oświetlenie LED i wizjer w podstawie, zapewniające dobrą widoczność linii cięcia i wysoką precyzję pracy. Komfort pracy zapewnia płynna regulacja głębokości cięcia, ergonomiczna rękojeść i zaczep, przy pomocy którego użytkownik może zawiesić pilarkę GKM 18 V-LI Bosch np. na drabinie, rusztowaniu lub ławie roboczej.


 

Zobacz: Cięcie metalu bez iskrzenia - Piła do cięcia stali GCD 12 JL Bosch Professional

 

System Flexible Power: pełna kompatybilność z wszystkimi narzędzi 18 V


Pilarka do cięcia metalu Bosch występuje w 2 kombinacjach: model z akumulatorem i ładowarką lub jako samo elektronarzędzie - rozwiązanie dla profesjonlaistów, którzy mają już narzędzia Bosch Professional o napięciu 18V. Akumulator 18V o pojemności 4,0Ah gwarantuje kompatybilność ze wszystkimi narzędziami akumulatorowymi i ładowarkami w obrębie tej samej klasy napięcia dzięki systemowi Flexible Power Bosch. Program 18V obejmuje aktualnie 40 urządzeń i akumulatorów o pojemności 1.5Ah, 2.0Ah, 3.0Ah, 4.0Ah, 5.0Ah i 6,0Ah.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane