autor: Redakcja www.narzedzia.pl

Na rynku nietrudno znaleźć akumulatorowe wiertarko-wkrętarki tańsze niż C 12 CE-MH45-Plus Festoola. Jednak za ceną narzędzia idą jego szczególne właściwości

 

Tym, co wyróżnia wiertarko-wkrętarkę C 12 CE-MH45-Plus spośród innych jest fakt, że zastosowano w niej innowacyjne rozwiązanie. Technikę, którą producenci nazwali C 12. Możemy zaobserwować to na przykładzie bezszczotkowego silnika urządzenia – EC-TEC, charakteryzującego się wysokim współczynnikiem sprawności oraz dużą wytrzymałością.

Wybierz wiertarko-wkrętarkę akumulatorową w sklepie narzedzia.com.pl


Obsługę wiertarko-wkrętarki C 12 CE-MH45-Plus ułatwia ergonomiczny uchwyt pałąkowy, który dopasowuje się do dłoni, dobrze w niej leży. Narzędzie charakteryzuje też odpowiednie wyważenie w każdej pozycji, dzięki czemu siły operatora zostają oszczędzone.

Urządzenie waży 1,7 kg i przy tak niewielkim ciężarze posiada dużą wydajność wkręcania i wykręcania. Każdemu użytkownikowi spodoba się zapewne fakt, że narzędzie jest krótkie, lekkie, co stanowi kolejne ułatwienie w korzystaniu z niego. Wiertarka posiada złącze FastFix dla wszystkich nasadek FastFix i systemu szybkiej wymiany narzędzi CENTROTEC.

Napięcie akumulatora wiertarko-wkrętarki C 12 CE-MH45-Plus wynosi 12V. Jej prędkość obrotowa na biegu jałowym to: 1. bieg: 0-450 min -1 i 2. bieg: 0-1 500 min-1, natomiast zakres regulacji momentu obrotowego: 1. bieg: 2-7 Nm i 2. bieg: 0,5-2,5 Nm. Maksymalna średnica wiertła do stali to 14 mm, a do drewna – 25 mm.

Jaki jest maksymalny moment obrotowy w materiale twardym (metalu)? 30 Nm. W przypadku materiału miękkiego (drewna) współczynnik ten równy jest 18 Nm. Zakres mocowania uchwytu wiertarskiego to 1-13 mm.

Ładowanie akumulatora S NiMH 3,0 Ah trwa 50-70 minut.

W jakich pracach towarzyszyć nam może wiertarko-wkrętarka C 12 CE-MH45-Plus? W bardzo różnorodnych: przy montażu mebli, zabudowie kuchni, czy ogólnie wnętrz. Także przy szeroko zakrojonych działaniach w ramach budowy obiektów handlowych i targowych, konstrukcji metalowych. Nie zapominajmy o przemyśle, lakierniach i firmach karoseryjnych, tworzeniu wiat, zadaszeń, płotów.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane