Listopad się kończy, a w sklepach startuje zakupowe szaleństwo. Czy Ty też masz dość świątecznej gorączki i pospiesznego szukania wymarzonych prezentów dla najbliższych. Daj sobie odpocząć i zrób zakupy przez Internet, siedząc w wygodnym fotelu. Oto nasza świąteczna propozycja od marki Bosch.

Kup w Narzedzia.pl
Wkrętak akumulatorowy Bosch IXO V Basic
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
229
Narzędzie wielofunkcyjne Bosch PMF 250 CES
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
598,99
Adapter do rozpalania grilla Bosch IXO
dostawa
wysyłka
8-11 dni
79,99
Pistolet do klejenia Bosch GluePen
dostawa
wysyłka
8-11 dni
174,99
Wykrywacz Bosch UniversalDetect
dostawa
wysyłka
8-11 dni
387,99

Mogłoby się wydawać, że narzędzia proponowane przez jeden z największych koncernów na świecie, markę Bosch, są idealnym prezentem jedynie dla miłośnika majsterkowania płci męskiej. Jednak w tegorocznej, świątecznej propozycji uwzględniono także kobiece potrzeby. Tym samym marka Bosch przygotowała idealne prezenty pod choinkę dla niej i dla niego.

Pomiarowe szaleństwo

Jeśli Twój mężczyzna lubi majsterkować, bardzo pomocne okażą się dla niego narzędzia pomiarowe. Dalmierz laserowy ZAMO III z wymiennymi adapterami pozwalającymi mierzyć m.in. obiekty wolnostojące bez względu na ich kształt, aż do 1,5m (taśma pomiarowa), obiekty o nieregularnych kształtach (kółko pomiarowe), a także poziomować różne obiekty, np. półki i obrazy (poziomnica).  Wyniki pomiarów pojawiają się na wyświetlaczu i można je zapisać w pamięci urządzenia. Do tego sprzęt jest bardzo mały i poręczny, więc łatwo schować go do kieszeni w trakcie pracy.

zamo III bosch święta

Podczas wiercenia niezbędny będzie przyrząd, taki jak wykrywacz Bosch UniversalDetect Urządzienie przeznaczone jest do wykrywania metali żelaznych, nieżelaznych oraz przewodów pod napięciem. Miejsce bezpiecznego wiercenia wskazuje praktyczna dioda LED, a sygnał akustyczny zapobiega natrafieniu na niechciane elementy. Obsługa detektorów marki Bosch jest bardzo łatwa i intuicyjna.

universaldetect bosch święta

Nowoczesne IXO

Ta propozycja to idealny prezent zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Wkrętak akumulatorowy Bosch IXO to bardzo lekki i poręczny sprzęt, doskonale dopasowujący się do dłoni. Jego ergonomiczne wykonanie zapewnia, komfortową i niemęczącą pracę. Jednak to nie sam wkrętak jest innowacją, a zestaw adapterów przeznaczonych do przeróżnych czynności.

bosch ixo

Adaptery dla niej

Wśród najpopularniejszych i najbardziej nadających się dla kobiet znajdziemy m.in. adapter do mielenia przypraw, który posiada funkcję tradycyjnego, ręcznego młynka. Znacznie ułatwi to pracę w kuchni oraz pozwoli na odpowiednie doprawienie przygotowywanych potraw. Innym ciekawym elementem jest adapter do rozpalania grilla. Z taki osprzętem nie będzie trzeba czekać, aż panowie zabiorą się za rozpalanie ognia, a każda posiadaczka będzie mogła zorganizować wyśmienitą ucztę, bez uciążliwego dmuchania. Marka Bosch zadbała także o miłośniczki wykwintnych trunków. Adapter do otwierania wina zastąpi tradycyjny korkociąg i znacznie usprawni obsługę domowych przyjęć. Przycinanie materiałów nigdy nie będzie łatwiejsze, gdy pod choinką znajdziemy adapter do cięcia. Z takim osprzętem łatwo poradzisz sobie z wycinaniem kartonów, tektury, tkanin i innych tworzyw o grubości do 6mm.

ixo bosch

Adaptery dla niego

Dla mężczyzn, wkrętarka IXO posiada końcówki do pracy w trudno dostępnych miejscach. Adapter do wkręcania przy krawędziach i adapter kątowy przystosowane są do wkręcania nawet w ukrytych zakamarkach. Dzięki nim nie będziesz już martwił się o pracę przy rogach ścian. Do kompletu marka Bosch stworzyła także adapter z możliwością regulacji momentu obrotowego. Praca z osprzętem zapewnia duży komfort użytkowania i może być stosowana nawet z najmniejszymi wkrętami.

bosch ixo

Praktyczna wielofunkcyjność

Ciekawym rozwiązaniem na prezent dla bliskich są urządzenia, których można użyć w różnych sytuacjach. Narzędzie wielofunkcyjne Bosch PMF 250 CES to idealny podarunek dla zapalonych majsterkowiczów. Zestaw akcesoriów pozwoli na pracę z różnymi materiałami. Sprzęt posiada wiele użytecznych funkcji i parametrów zapewniających wysoki komfort pracy. Narzędzie wielofunkcyjne Bosch PMF 250 CES to klika urządzeń do piłowania, cięcia, frezowania, szlifowania i czyszczenia w jednym. Sprzęt jest niewielki i łatwo się nim manewruje, dzięki czemu można używać go do pracy w miejscach trudno dostępnych. Wszelkie ustawienia parametrów dopasowuje się do trybu pracy i obrabianego materiału.

bosch pmf

Niezapomniane dekoracje

Akumulatorowy pistolet do klejenia Bosch będzie wymarzonym prezentem dla każdej kobiety, która lubi tworzyć w swoim mieszkaniu niepowtarzalny wystrój. Nie tylko dekoracje świąteczne, ale także codzienne ozdoby wykonane przy pomocy tego narzędzia, będą zachwycać wsyztskich Twoich gości. Pistolet jest mały i poręczny, przez co bardzo łatwo można nim manewrować i tworzyć przepiękne kompozycje. Taki sprzęt na pewno sprawi radość niejednej Pani Domu.

bosch pen

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane