Po tych wszystkich pracach w ogrodzie przechodzi czas na relaks. Nic tak nie łączy ludzi, jak wspólne grillowanie będące świetnym sposobem na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi, a przede wszystkim na odpoczynek i podziwianie efektów prowadzonych działań.

Kup w Narzedzia.pl

Małe i poręczne urządzenie Bosch IXO Barbecue na pewno odmieni nadchodzący sezon na grillowanie. Popularna wkrętarka akumulatorowa Bosch sprawi, że na co dzień będziesz mistrzem majsterkowania, a ponadto z łatwością rozpalisz węgiel pod grillem. W środku nowej wymiennej końcówki Barbecue znajduje się dmuchawa, która – napędzana ruchem obrotowym wkrętarki – wznieci płomień. Często przygotowując grilla mamy problem z jego rozpaleniem. Sprawia to, że my sami tracimy cierpliwość, a nastrój ten udziela się również gościom. Każdy czeka na rozpoczęcie właściwego grillowania. Z najnowszym sprzętem Bosch IXO Barbecue czynność ta nie sprawi Ci już więcej problemu i unikniesz niezręcznych sytuacji. Z IXO Barbecue zostaniesz Mistrzem grillowania i majstekowania. IXO Barbecue to kolejna odsłona popularnej wkrętarki akumulatorowej Bosch IXO, której poprzednie limitowane edycje wyposażone były w niezwykłe końcówki, np. do otwierania wina i mielenia przypraw. Tym razem Bosch postanowił ułatwić rozpalanie węgla pod grillem. Oczywiście, jak w każdej z dotychczasowych edycji, Bosch IXO to przede wszystkim w pełni funkcjonalna wkrętarka akumulatorowa z dołączonym zestawem 10 najpopularniejszych końcówek wkręcających.

 

Krótki poradnik grillowania:

  • Grill ustawiamy w miejscu osłoniętym od wiatru
  • Brykiet z węgla drzewnego lub węgiel drzewny układamy w stożek
  • Rozpalamy grill z IXO Barbecue, a następnie okładamy węglem lub brykietem
  • Teraz musimy poczekać, aż węgiel/brykiet przepali się i pokryje popiołem, w środku zaś będzie się żarzył.
  • Do żarzących się węgielków dodajemy następne, a gdy te się przepalą i pokryją popiołem, możemy przejść do następnego kroku.
  • Na rozgrzany ruszt układamy produkty do grillowania!  

Smacznego!

 Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz