Pierwsza wersja wkrętarki IXO pojawiła się na rynku w 2003 roku i była wówczas najmniejszą na świecie wkrętarką litowo-jonową. Lekka, poręczna, niezastąpiona w drobnych pracach domowych szybko zyskała bardzo dużą popularność wśród mężczyzn oraz kobiet.

Z okazji 10 milionów sprzedanych sztuk wkrętarki IXO Bosch przygotował dwie specjalne edycje: IXO

Bosch Ixo Swarovski – produkt w limitowanej wersji, jedynie możliwy do wygrania w konkursie oraz IXO Vino- produkt dostępny w regularnej sprzedaży. 

Tajemnica popularności wkrętarki IXO tkwi w jej doskonałym dopasowaniu do potrzeb osób, które poszukują małego (mieści się w kieszeni i każdej szufladzie), lekkiego (300g), prostego w użyciu i poręcznego (bez kabla) narzędzia do wykonania drobnych prac wkrętarskich.  

 

Produkt został wprowadzony do sprzedaży w 2003 roku, jako światowa premiera narzędzia litowo-jonowego. Popularność wkrętarki rosła z roku na rok, a Bosch wprowadzał wciąż nowe rozwiązania. W 2009 roku na rynku pojawiła się czwarta generacja tej wyjątkowej wkrętarki, która wyróżniała się sportowym wzornictwem oraz dodatkowymIxo Wkrętarka adapterem do wkręcania przy krawędzi. Dwa lata wcześniej Bosch wyposażył IXO w innowacyjny adapter kątowy oraz adapter ograniczający moment obrotowy – praktyczne rozwiązania rozszerzające zastosowanie IXO.

 

IXO Swarovski i IXO Vino to limitowane wersje wprowadzone z myślą o jubileuszu 10 milionów sprzedanych sztuk IXO, podkreślające wyjątkowość najpopularniejszej na świcie wkrętarki. Pierwsza wersja, ozdobiona ponad 700 kryształkami Swarovskiego, nawiązuje do elegancji, mody oraz gadżetu, którego pragnie każda kobieta. IXO w tej wersji błyszczy jak prawdziwa gwiazda wśród pozostałych elektronarzędzi!  

 

Ixo II BoschNatomiast eleganckie, drewniane pudełko wkrętarki IXO Vino oprócz zestawu bitów i ładowarki zawiera specjalną końcówkę – korkociąg do otwierania wina. Teraz z IXO Vino otwieranie wina jest wyjątkowo łatwe. Efekt zaskoczenia przy każdorazowym otwieraniu wina gwarantowany! To niekwestionowany hit na wszelkiego rodzaju przyjęciach. Otwieranie butelki wina za pomocą wkrętarki może wzbudzić prawdziwą sensację.

 

 

 

 

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane