Wiertarko-wkrętarka Bosch GWB 10,8-LI Professional to nowość na rynku, przeznaczona do pracy w najtrudniejszych warunkach

Trudnodostępne miejsca, ciemność, ciasnota nie stanowią przeszkód dla działania wiertarko-wkrętarki Bosch GWB 10,8-LI Professional. Wręcz przeciwnie – jest ona do takich wyzwań stworzona. O tym, że narzędzie jest wszechstronne i wyjątkowe świadczy posiadanie przez nie aż pięciu ustawień głowicy: 0°/22,5°/45°/67,5°/90°.

 

Wybierz wiertarkę kątową w sklepie narzedzia.pl

 

Kompaktowa budowa czyni pracowanie wiertarko-wkrętarką Bosch GWB 10,8-LI Professional wygodnym. Każdy przecież woli pracować dopasowanym, lekkim urządzeniem niż dźwigać i męczyć się z czymś cięższym. Urządzenie wyposażono w ruchomą głowicę, która jest najkrótsza wśród wszystkich tego typu narzędzi na rynku, ma bowiem 11 cm długości, natomiast jego uchwyt wiertarski równy - 10 mm. Przyszły operator tej wkrętarki doceni także funkcję Auto-Lock, która nie jest niczym innym jak automatyczną blokadą wrzeciona.


Sprawne działanie, szybkie, optymalne tempo pracy – na tym zależy każdemu fachowcowi i każdemu domowemu majsterkowiczowi. Taką jakość działania uzyskamy dzięki prędkości obrotowej urządzenia, która wynosi od 0 do 1300 min-1. W pracy wiertarko-wkrętarką ważna jest także precyzja, więc aby ją uzyskać, producenci zamontowali hamulec silnika. W zorientowaniu się, jak wygląda stan naładowania akumulatora pomoże trzydiodowy wskaźnik, bardzo praktyczny w użyciu.

 Bosch Premium – to najnowsza technologia litowo-jonowa, ktorą zastosowano w wiertarko-wkrętarce Bosch GWB 10,8-LI Professional. Zwiększona nawet o 400 procent żywotność i zmaksymilizowany czas pracy akumulatora są tym, co dzięki wspomnianemu wyżej rozwiązaniu udało się osiągnąć.


Natomiast system elektronicznej ochrony ogniw ECP (Electronic Cell Protection) zabezpiecza akumulator przed przeciążeniem, przegrzaniem, całkowitym rozładowaniem ogniw. Właściciel urządzenia nie musi więc martwić się o dobrą kondycję urządzenia.

 

Bosch Hyper Charge – kolejne profesjonalnie brzmiące hasło. Technologia ta gwarantuje naładowanie akumulatorów w 75% już w połowie czasu ładowania. Cały ten proces trwa 60 minut. W wiertarko-wkrętarce Bosch GWB 10,8-LI Professional nie istnieje efekt pamięci, wobec tego możemy używać jej bez ryzyka, że ogniwa będą uszkodzone.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz