Co należy do cech rozpoznawczych pilarki tarczowej Bosch GKT 55 GCE Professional? Precyzyjna tarcza pilarska, wytrzymały silnik o mocy 1400 W i współpraca z systemem szyn prowadzących

Kup w Narzedzia.pl
Zagłębiarka Bosch GKT 55 GCE
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
pon.
2 022,49

Każdemu użytkownikowi pilarki tarczowej zależy, by dokonywane przez niego cięcia były jak najbardziej precyzyjne. Osiągnięciu tego celu sprzyja zastosowana w GKT 55 GCE Professional regulacja głębokości wykonywanego cięcia. Działa ona z dokładnością do 1 mm.

 

Wybierz pilarkę tarczową Bosch Professional w sklepie narzedzia.pl

 

To od operatora pilarki zależy, pod jakim kątem będzie dokonywał cięcia, ponieważ urządzenie posiada opcję jego regulacji. Nie brakuje mu również 48-zębowej tarczy „Top Precision Best for Wood”. Komu GKT 55 GCE Professional przyda się szczególnie? Nie tylko stolarzom i innym rzemieślnikom, którzy obrabiają drewno, ale i tym, którzy wykonują suchą zabudowę, monterom ekspozycji sklepowych i stoisk targowych. Pilarka osiąga maksymalną głębokość cięcia równą 57 m, a maksymalny kąt nachylenia jej tarczy to 47 stopni.

 

Podstawę pilarki wyprodukowano z magnezu. Ma ona dwa frezowane rowki, dzięki którym zyskuje kompatybilność z systemem szyn prowadzących FSN Professional Bosch, a także, co ważne dla operatorów, z systemami szyn innych producentów. Właśnie dzięki użyciu szyn prowadzących cięcie prostoliniowe płyt, przycinanie ościeżnic drzwiowych czy wycinanie otworów w blatach kuchennych staje się nie tylko dokładniejsze, ale i szybsze, łatwiejsze.

 

 

Tarcza pilarki GKT 55 GCE jest w pełni osłonięta. Gwarantuje to ciche działanie urządzenia oraz efektywny system odsysania pyłu. Dlatego cięcie także w bardzo małych pomieszczeniach nie stanowi problemu. Zwiększeniu wygody użytkowania sprzyjają także miękka okładzina oraz dodatkowa rękojeść, dołączona do narzędzia. Operator może czuć pełnię kontroli nad pilarką.

 

Szybki system wymiany tarczy pilarskiej, w który wyposażona została GKT 55 GCE sprawia, że można ją zmienić bez użycia dodatkowych narzędzi. Tnąc z szyną prowadzącą lub bez niej, musimy brać pod uwagę możliwość zmiany położenia piły względem powierzchni materiału. Pilarka Bosch precyzyuje głębokość cięcia w materiale, z szyną bądź bez szyny. Robi to za pomocą przestawnego wskaźnika na podziałce. Co ważne, pochylenie piły do cięć pod kątem nie powoduje przesunięcia się miejsca jej wejścia w materiał. Nie ma więc potrzeby, by operator korzystał z dodatkowych adapterów.

 

Jak wspomniano, pilarka tarczowa GKT 55 GCE posiada mocny silnik – 1400 W z systemem Constant Electronic. Jaką funkcję ów system pełni? Dba o stałą prędkość obrotową niezależnie od obciążenia. Tym samym zapewnia równomierne i sprawne tempo działań. Dzięki regulacji prędkości obrotowej dostosujemy parametry pracy do właściwości różnego rodzaju materiałów: aluminium, szkła akrylowego, drewna.

 

W wyposażeniu standardowym pilarki tarczowej GKT 55 GCE znajdziemy: L-Boxx, imbus, prowadnicę równoległą i adapter ssania.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane