Odkurzacz Bosch GAS 15 L dopiero pojawia się na polskim rynku. Producent - Bosch zapewnia, że będzie to wszechstronny odkurzacz wyposażony w funkcję nadmuchu.

 

Odkurzacz Bosch GAS 15L to narzędzie, które najprawdopodobniej na dłużej zagości w wielu warsztatach oraz na placach budowy. Zadaniem GAS 15 L nie jest zastąpić inny istniejący już odkurzacz firmy Bosch. Odkurzacz GAS 15 L to nowe urządzenie, o znacznie niższej masie niż dostępne już na rynku odkurzacze Bosch. Turbina ssąca o mocy 1200W powoduje, że odkurzacz GAS 15 L jest w stanie osiągnąć ciśnienie ssące o wartości 215 milibarów, a także nadaje się do użycia na sucho lub na mokro.

Oprócz podstawowej funkcji ssania, GAS 15 L posiada dodatkową funkcję - zintegrowanego nadmuchu. Odkurzacz Bosch GAS 15 L jest wyposażony w półautomatyczny system oczyszczania filtra. Jest to przydatna funkcja, którą użytkownik uruchomi wciśnięciem odpowiedniego przycisku, bez dodatkowego otwierania odkurzacza. Ta funkcja odkurzacza GAS 15 L ma bezpośredni wpływ na żywotność narzędzia oraz umożliwia ciągłą pracę.

Dodatkowo odkurzacz GAS 15 L posiada inne zalety. Niewielka masa - 6 kg i kompaktowa budowa znacznie ułatwią obsługę. Warto również dodać, iż GAS 15 L wyposażony jest w specjalne uchwyty do akcesoriów, kabla oraz węża. Wpływa to bezpośrednio na komfort pracy odkurzaczem Bosch GAS 15 L. Wytrzymała konstrukcja zapobiega zniszczeniom na powierzchni, a dla bezpieczeństwa użytkownika odkurzacz GAS 15 L wyposażony jest w specjalny system, który wyłącza urządzenie automatycznie, gdy osiągnięta zostanie całkowita pojemność zbiornika na zanieczyszczenia.

Odkurzacz przemysłowy firmy Bosch GAS 15 L nadaje się do zanieczyszczeń klasy L według normy międzynarodowej oraz jest kompatybilny z innymi urządzeniami i elektronarzędziami profesjonalnej linii Bosch.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane