Bosch Gas 1200 L, jak każdy odkurzacz przemysłowy, nie ma łatwej pracy. To wszechstronne urządzenie musi posprzątać wszystko, co pozostawiliśmy po sobie remontując, budując. Dzięki funkcjom pracy na sucho i na mokro jest to możliwe

Kup w Narzedzia.pl

 

Siła i wydajność
Bosch Gas 1200 L to urządzenie niezwykle mocne i wydajne, trudno znaleźć odkurzaczowe wyzwanie, któremu nie podoła. Swoją siłę zawdzięcza turbinie 1200 W. Dbanie o czystość filtra tej maszyny nie powinno nastręczać żadnych problemów, została ona bowiem wyposażona w półautomatyczny system jego czyszczenia.

Wybierz odkurzacz przemysłowy w sklepie narzedzia.com.plPrzyszłych użytkowników odkurzacza Bosch Gas 1200 L z pewnością ucieszy, że urządzenie posiada zintegrowaną funkcję nadmuchu. Umożliwia ona szybkie i bezproblemowe suszenie nawet takich substancji, jak farby czy inne łatwo schnące ciecze. Ułatwieniem dla odkurzających jest również funkcja automatycznego wyłączania się maszyny przy osiągnięciu maksymalnego poziomu wypełnienia.

Akcesoria dołączone do sprzętu łatwo wymienimy, istnieje także możliwość podłączenia do Bosch Gas 1200 L elektronarzędzi – poprzez dołączone do niego gniazdo. W górnej części odkurzacza znajdziemy zintegrowane uchwyty na osprzęt.Trochę techniki
Pojemność użytkowa Bosch Gas 1200 L wynosi 15 l, pojemność zbiornika brutto – 19l, a pojemność zbiornika netto – 15 l. Jego maksymalne podciśnienie to 215 hPa, natomiast maksymalne natężenie przepływu powietrza - 223 m³/h. Powierzchnia filtra wynosi 2800 cm². Urządzenie waży 6,4 kg. Warto dodać, że L to klasa ochrony przeciwpyłowej tego odkurzacza.

W wyposażeniu podstawowym odkurzacza Bosch Gas 1200 L znajdziemy 3-metrowy wąż uniwersalny, włókninowy worek filtracyjny, uchwyt z regulacją przepływu powietrza oraz uniwersalny adapter do elektronarzędzi.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane