autor: Redakcja www.narzedzia.pl

Firma Bosch-Elektronarzędzia została laureatem rankingu najlepszych dostawców dla przemysłu meblarskiego „Partner Roku”, zorganizowanego przez redakcję pisma „Produkcja Mebli”. Wyniki rankingu zostały ogłoszone podczas kwietniowych targów „Drema” i „Furnica” w Poznaniu.

Kup w Narzedzia.pl
Ukośnica Bosch GCM 12 GDL
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
piątek
4 688,49

W tym roku odbyła się druga edycja rankingu dostawców dla przemysłu meblarskiego, zorganizowanego przez redakcję pisma „Produkcja Mebli”. Jego wyniki zostały ogłoszone podczas konferencji, która miała miejsce w drugim dniu targów poznańskich „Drema” i „Furnica”.

Najliczniejszą grupę ankietowanych stanowili przedstawiciele punktów sprzedaży akcesoriów i elementów meblowych, jak również producenci mebli. Ankietowani mogli typować firmy w ramach kilku kategorii, takich jak: dostawcy akcesoriów meblowych, dostawcy półfabrykatów, dostawcy maszyn dla produkcji mebli, dostawcy narzędzi i wyposażenia do maszyn, dostawcy elektronarzędzi i narzędzi ręcznych, dostawcy materiałów tapicerskich, dostawcy chemii dla producentów mebli. Laureaci poszczególnych kategorii otrzymali tytuł „Partnera Roku”.

Firma Bosch-Elektornarzędzia została laureatem w kategorii – dostawcy elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. Jeśli chodzi o elektronarzędzia do obróbki drewna Bosch oferuje: szlifierki oscylacyjne, mimośrodowe i taśmowe, frezarki, strugi, pilarki tarczowe, wyrzynarki, ukośnice. Ofertę uzupełnia bardzo rozbudowany program osprzętu do wymienionych narzędzi, a więc brzeszczotów, tarcz pilarskich, papierów ściernych, frezów i noży. Rozwijającym się segmentem jest segment ukośnic i stołowych pilarek tarczowych.

Nowością jest ukośnica do paneli GCM 8S Professional. Jest to urządzenie stacjonarne, odznaczające się łatwością transportu. Stolarze, rzemieślnicy, monterzy okien doceniają jej niewielki ciężar (15 kg), kompaktową budowę i miękką rękojeść Softgrip.
„Przyznany przez odbiorców tytuł „Partner Roku” jest dla nas wyróżnieniem prestiżowym i bardzo cennym. Potwierdza wysoką jakość naszych produktów i usług, wzmacnia wizerunek i siłę marki Bosch. W przyszłości chcielibyśmy, jeszcze bardziej wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych odbiorców i utwierdzać ich w przekonaniu, że Bosch jest firmą, której warto zaufać” – mówi Jacek Siwiński, dyrektor handlowy Bosch-Elektornarzędzia.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane