Bosch wprowadził na rynek nową linię elektrycznych kosiarek do trawy ARM. Zostały stworzone dla osób poszukujących lekkich, wydajnych i łatwych w obsłudze kosiarek elektrycznych do podstawowych prac ogrodniczych.

Kup w Narzedzia.pl
Kosiarka elektryczna Bosch ARM 34 4. Gen. Ergoflex
dostępne
9 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
672,99
Kosiarka elektryczna Bosch ARM 32
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
448,99
813,99

Zupełnie nowa linia kosiarek ARM obejmuje 3 modele z zasilaniem sieciowym przeznaczone do małych i średnich trawników. Dostępne są modele ARM 32, 34, 37, które zapewniają bezstresowe i wygodne koszenie przydomowych trawników. Kompaktowe, lekkie i ergonomiczne kosiarki umożliwiają swobodne manewrowanie, koszenie tuż przy krawędzi i łatwe omijanie przeszkód. Kosiarki z serii ARM wyposażone są w wydajne silniki Powerdrive, o mocy odpowiednio ARM32 – 1200W, ARM 34 – 1300W i ARM 37 – 1400W. Dzięki temu poradzą sobie nawet z długą i gęstą trawą. Kosiarki przewodowe są wyposażone w przekładnię redukcyjną, która przekształca dużą prędkość obrotową silnika w wysoki moment obrotowy przy nożu – 13Nm, 15Nm, 16 Nm. Wszystko to sprawia, że modele ARM 32, ARM 34, ARM 37 są wyjątkowo wydajne.

Kosiarki te ważą odpowiednio ok. 6,8; 11; 12kg i należą tym samym do najlżejszych kosiarek elektrycznych w swojej klasie. Nowe kosiarki są wyposażone w innowacyjne grzebienie, które doprowadzają trawę rosnącą po bokach pod nóż i gwarantują dokładne cięcie, zwłaszcza w pobliżu muru lub na krawędzi rabat. Dzięki temu nie ma konieczności wykonywania poprawek przy użyciu podkaszarki lub nożyc do trawy.

Wszystko to sprawia, że zyskasz czysty, równy i wypielęgnowany trawnik. Kosiarka ARM jest również łatwa w przechowywaniu i nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Po skończonej pracy wystarczy po prostu ustawić zbiornik na trawę na kosiarce, złożyć uchwyty i odstawić urządzenie na miejsce.

Nowe kosiarki ARM są wyposażone w specjalne uchwyty Ergoflex, które zapewniają bardziej ergonomiczną postawę podczas koszenia. Nie odciążają mięśni i stawów, a ponadto zmniejszają wysiłek oraz gwarantują komfort nawet podczas dłuższej pracy, a wszystko dzięki ergonomicznie zaprojektowanemu i regulowanemu uchwytowi.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane