Zenit to moc aż 600 W, technologia AutoSelect i funkcja ustawiania nie tylko cięć prostych, ale i tych krzywoliniowych. Innowacyjnym zastosowaniem jest także specjalny kil prowadzący

Kup w Narzedzia.pl
Wyrzynarka Itamati PowerSystem 18Volt IST1820-120
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
339

Przede wszystkim, wyrzynarka Zenit to narzędzie, które łatwo się obsługuje – czynność ta nie powinna sprawiać problemów nawet początkującym majsterkowiczom. To także sprzęt bardzo poręczny, wszechstronny. Od rodzaju zastsowanego brzeszczotu zależy, jakie materiały będzie ciąć. Co ją wyróżnia wśród innych elektronarzędzi? Możliwość wykonywania cięć krzywoliniowych. Warto pamietać także o wydajnym silniku, mającym wysokie osiągi i gwarantującym osiągnięcie precyzyjnych rezultatów we wszelkiego rodzaju pracy związanej z cięciem.

 

Wybierz wyrzynarkę w sklepie narzedzia.pl

 

W wyrzynarkę Zenit zaopatrzyć powinni się ci użytkownicy, którzy wykonują zabudowy kuchenne, montują meble, wycinają kręgi, łuki, przycinają panele i listwy wykończeniowe.

 

 

600 W to moc silnika narzędzia. Takie parametry umożliwiają pracę z drewnem, materiałem drewnopochodnym, tworzywem sztucznym, metalem. Rozwiązaniem, które z pewnością zainteresuje operatorów urządzenia, jest zastosowanie w nim sterowania elektronicznego. Dostosowanie prędkości cięcia do rodzaju materiału, który jest obrabiany, nie powinno więc sprawiać kłopotu. Podobnie z cięciem w przedmiotach podatnych na uszkodzenia.

 

Tym, co czyni wyrzynarkę Zenit wyjątkową, jest posiadanie funkcji Autoselect. Czyni ona możliwym cięcia prosto- i krzywoliniowe w metalu, drewnie oraz tworzywach sztucznych – to opcja wyboru. Co również ważne, narzędzie wyposażono w specjalny kil prowadzący. Za jego pomocą użytkownik łatwiej prowadzi narzędzie po linii prostej i, w związku z tym, dokładniej tnie obrabiany materiał. Ponadto, wykonując cięcie proste z opuszczonym kilem, operator wykorzystuje funkcję podcinania. Ruch wykonywany przez brzeszczot jest wahadłowy, a co za tym idzie, postęp wykonywania działań większy, a uzyskana jakość wyrzynania podobna do tej, którą generuje pilarka tarczowa.

 


Dzięki Autoselect możliwe są także nie tylko cięcia proste, ale i krzywoliniowe bez ruchu wahadłowego. Nowym zastosowaniem jest opcja ustawienia narzędzia w pozycji uniesionej. Poprzez to działanie kil prowadzący, który umocowano na spodzie, nie przeszkadza wykonaniu cięcia krzywoliniowego, a praca jest łatwiejsza.

 

Wyrzynarka Black&Decker ma także przednią i tylną ogumowaną rękojeść. Jakie są zalety jej posiadania? Przede wszystkim, sprzyja to pewniejszemu chwytowi, powoduje, że urządzeniem nietrudno się manewruje. Praca staje się po prostu wygodniejsza, a przy okazji i precyzyjniejsza. Warto także wspomnieć o tym, iż narzędzie posiada magazynek brzeszczotów, umieszczony z boku maszyny. Operator zawsze ma więc dodatkowe akcesoria przy sobie. Co bardzo ważne dla operatorów właśnie, Zenit działa z większością brzeszczotów będących w sprzedaży.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane