Odzież robocza nie tylko dla mężczyzn!

Kiedy myślimy o odzieży roboczej, często przed oczami pojawia się nam obraz neonowych uniformów lub zestawów odzieży roboczej złożonych z powycieranych ogrodniczek i wyciągniętych koszul z pourywanymi guzikami. Jak sama nazwa wskazuje, odzież robocza jest dedykowana do pracy, więc w pierwszej kolejności producenci są nastawieni na jej funkcjonalność, ale czy nie mogłaby być też ładna? O to już zadbała marka NEO.

Odzież ochronna i obuwie ochronne Neo - BHP w pracy

Prawdziwy fachowiec dba nie tylko o to, aby dobrze wykonać swoje zadanie, ale też o to by czuć się bezpiecznie i komfortowo w każdych warunkach. Dlatego oprócz fachu w ręku, dobrze aby miał jeszcze odpowiednie ubranie i obuwie robocze, a także akcesoria ochronne. W naszej ofercie głównym reprezentantem tego typu asortymentu jest marka Neo, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom profesjonalistów.

Jak używać szlifierki kątowej? Technika bezpiecznej pracy

Szlifierka kątowa to jedno z najpopularniejszych narzędzi, którym pracują zarówno profesjonaliści, jak i majsterkowicze. Prawidłowa obsługa szlifierki kątowej zwiększa nasze bezpieczeństwo, ale też komfort pracy, dlatego warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach użytkowania tego narzędzia.

Jak używać bezpiecznie bruzdownicy? Kilka wskazówek na przykładzie modelu 59GP300 GraphitePro

Bruzdownica to elektronarzędzie, którym najczęściej posługują się fachowcy, np. instalatorzy czy elektrycy. Wymaga dużej wprawy w użytkowaniu i zachowania wielu środków ostrożności, podobnie jak inne narzędzia. Na co należy zwrócić uwagę przy bezpiecznym posługiwaniu się bruzdownicą? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć poniżej na przykładzie bruzdownicy 59GP300 GraphitePro.

Najlepsi producenci odzieży ochronnej - Sprawdź!

Aby dokonać trafnego wyboru odzieży ochronnej dostosowanej do Twoich potrzeb wystarczy, że będziesz kierował się kilkoma podstawowymi zasadami. Tu przecież chodzi o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo. W tym przypadku "najtaniej" nie zawsze znaczy "bezpiecznie".

Jak dbać o bezpieczeństwo pracy

Środki ochrony indywidualnej to wyposażenie lub urządzenia przeznaczone do noszenia bądź trzymania przez pracownika w celu ochrony przed konkretnym zagrożeniem lub większą liczbą zagrożeń, wynikających z wykonywanej pracy, które mogą mieć wpływ na jego zdrowie lub bezpieczeństwo.
Strona 1 z 1