W styczniu Bosch wprowadził do sprzedaży nową generację końcówek wkręcających ExtraHard i MaxGrip. Nowe końcówki zapobiegają takim sytuacjom, jak np. ukręcenie wkręta podczas pracy.

Kup w Narzedzia.pl
Zestaw wierteł i dłut SDS-plus Bosch Mixed Set
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
110 78,99

Każdy, kto kiedykolwiek wkręcał śrubę lub wkręt, spotkał się z sytuacją, gdy końcówka wkręcająca wyskoczyła z łba śruby i zadrapała powierzchnię mebla, czy też uszkodziła tynk na ścianie. Innym częstym problemem jest zrywanie łba śruby i pozostawienie uszkodzonego wkręta częściowo zanurzonego w materiale. Nowe końcówki wkręcające Bosch pozwolą użytkownikom elektronarzędzi na uniknięcie takich sytuacji.

Końcówki ExtraHard wyposażone są w strefę skręcania, która wytłumia gwałtowne skoki momentu obrotowego powstające w momencie dokręcenia śruby. Zapobiega to urywaniu łebków wkrętów. Natomiast końcówki MaxGrip wyposażone są dodatkowo w powierzchnię o zdefiniowanej, powiększonej chropowatości. Zapobiega ona wysuwaniu się końcówki wkręcającej z łba wkręta. W celu zwiększenia trwałości powierzchni chropowatej zastosowano powłokę z azotku tytanu TiN. Znacznie wydłuża ona żywotność końcówki.


Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz