W okresie letnim, kiedy wysokie temperatury mocno wysuszają glebę, intensywne podlewanie jest koniecznością. W coraz większej liczbie nowoczesnych ogrodów odbywa się to poprzez system automatycznego nawadniania.

Kup w Narzedzia.pl
Wąż ogrodowy CARAT 1/2" - 30 m Bradas
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
61,99
Wąż ogrodowy SPRINT 1/2'' 30 m Bradas WFS1/230
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
45,49
Sterownik nawadniania Gardena Select
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
245
Smart sterownik nawadniania Gardena 19031-20
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
654,99
633,99

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 654,99

Wąż zraszający 7,5m Gardena
dostępne
6 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
106,99
Sterownik nawadniania Gardena Flex
dostawa
wysyłka
>12 dni
221,49

GARDENA automatyczny dzielnik wody

Możliwość połączenia systemu z czujnikami wilgotności i czujnikami deszczowymi sprawia, że jest on praktycznie niezależną jednostką nawadniającą. Z takim systemem możemy być spokojni o kondycję roślin przez całe lato.

Nowy automatyczny dzielnik wody GARDENA rozwiązuje kłopoty związane z pamiętaniem o regularnym podlewaniu ogrodu. Można go zastosować do różnych typów ogrodów, z różnorodną roślinnością. Dzielnik wraz ze sterownikiem nawadniania pozwala na polewanie kolejnych części ogrodu zgodnie z wymaganiami roślin i ustalonym programem.

Steruj nawadnianiem


Dzielnik wody jest wspomagany sterownikiem nawadniania, który reguluje każdy cykl podlewania roślin w różnych sekcjach ogrodu. Sterownik jest łatwy do zaprogramowania i został wyposażony w wydajne ogniwa słoneczne, które ładują akumulator także podczas zachmurzenia. Panel sterujący można zdjąć z urządzenia, co ułatwia programowanie sterownika. Urządzenie można zaprogramować do 6 nawodnień dziennie, w dowolne dni tygodnia, a czas pojedynczego nawodnienia może trwać od 1 min do 9 godz.i 59 min. Dodatkowo dzięki czujnikowi deszczu i wilgotności gleby może wstrzymać lub przerwać automatyczne nawadnianie ogrodu.

Nawadniaj do 6 sekcji jednocześnie

Do dzielnika możemy podłączyć zraszacze mobilne, zraszacze wynurzane oraz system nawadniania kropelkowego. Rośliny mają różne zapotrzebowanie na wodę, dlatego czas nawadniania może być indywidualnie dopasowany do każdej z linii. Przykładowo część kwiatowa może być nawadniana dzięki GARDENA Micro-Drip-System, kiedy w tym samym czasie o nasz trawnik zadba system zraszający. Do jednego urządzenia można podłączyć od 2 do 6 linii nawadniania, przy zachowaniu wysokiego poziomu ciśnienia wody. Nie ma znaczenia w jakiej pozycji zamontujemy dzielnik. Zarówno w pozycji pionowej na ścianie, czy poziomej na ziemi, precyzyjnie dostarczy on wodę zgodnie z zaprogramowanymi preferencjami. Zobacz też węże ogrodowe.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane