Lato w pełni, chętnie wyjeżdżamy, pozostawiając dom, a przy okazji również rośliny, bez opieki. GARDENA wymyśliła sposób, by zapobiec katastrofalnemu zwiędnięciu naszych ukochanych kwiatów. Jest nim automatyczna konewka do roślin doniczkowych

Kup w Narzedzia.pl
Automatyczna konewka Gardena 1265-20
dostawa
wysyłka
>12 dni
425,49

Automatyczna konewka – jak działa?

To sprytne urządzenie jest wyposażone w pompę elektryczną o w pełni automatycznym sterowaniu. Pompa zasysa wodę i przekazuje ją, za pośrednictwem specjalnych przewodów, prosto do doniczki. Urządzenie dysponuje maksymalnie 12 przewodami do każdego rozdzielnika. Warto dodać, że jeśli nie korzystamy z danego rozdzielnika, możemy po prostu zamknąć jego końcówkę.

 

 

Jakie są jej zalety?

Oprócz tej najbardziej oczywistej – że sprzęt nawadnia rośliny automatycznie – możliwość podlewania aż 36 roślin. Co więcej, konstruktorzy sprzętu rozumieją, że różne rośliny mogą potrzebować innego stopnia nawodnienia. Dlatego mamy do dyspozycji 3 rozdzielniki wody o różnej wydajności – 15 ml/min, 30 ml/min i 60 ml/min. Co więcej, każdy z nich posiada 12 wyjść, które dozują wodę w trakcie nawadniania.

 

 

Konewka jest uruchamiana raz dziennie na 1 minutę. Uruchomiona zostaje za pomocą transformatora, który posiada wbudowany włącznik czasowy. Dzięki hermetycznie zamkniętemu transformatorowi napięcie sieci zostaje przekształcone w niskie napięcie. Oznacza to, że ten innowacyjny sprzęt możemy użytkować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

 

Dla każdego użytkownika kwestią nie bez znaczenia jest natychmiastowa gotowość do użycia danego sprzętu. Cały zestaw GARDENA, na który składają się: pompa, węże, różne rozdzielniki wody i transformator z wbudowanym sterownikiem czasowym, może od razu zacząć pracę. Kolejne udogodnienie to łatwa obsługa konewki – nie wymaga ona żadnego programowania.

 

 

Z pewnością ta łatwość obsługi i bardzo łatwy montaż zjednają produktowi GARDENA szerokie grono zwolenników.

 

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane