Wiertarka, śruby i wkręty… ich użycie nie jest już konieczne w pacach dekoratorskich i naprawach w domu. Wystarczy sięgnąć po kleje z linii Fix All by samodzielnie, szybko, czysto i bez wysiłku przymocować wszelkie elementy wyposażenia i wykończenia wnętrz.

Kup w Narzedzia.pl
Wiertarka stołowa Bosch PBD 40
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
pon.
1 209,99

Zamiast wiercić dziury - możemy sięgnąć po klej Fot. SoudalZamiast wiercić dziury w ramach okiennych, futrynach, czy ścianach wyłożonych glazurą - ryzykując przy okazji pęknięcie lub zniszczenie płytki - możemy sięgnąć po kleje z linii Fix All. Najwyższa osiągalna technologicznie siła spajania tych klei-uszczelniaczy umożliwia montaż elementów narażonych na duże obciążenia mechaniczne np.: montaż żaluzji w oknach, trwałe przyklejenie półek, listew wykończeniowych, uchwytów, wielkogabarytowych elementów dekoracyjnych – reliefów, rozet, gzymsów itp. Technologia SMX zapewnia łatwą aplikację klejów Fix All zarówno w wysokich jak i niskich temperaturach, co zwykle dla innych klejów polimerowych i poliuretanowych jest prawdziwym wyzwaniem.

Kleje Fix All są bezzapachowe i neutralne. Dzięki temu nie powodują przebarwiania klejonych powierzchni i nie uszkadzają warstwy srebrzankowej, przez co świetnie nadają się do przyklejania luster. Polimery MS zapewniają spoinom bardzo wysoką trwałość. Co więcej po utwardzeniu można je malować, nawet farbami wodnymi. Wypełnione miejsca są całkowicie odporne na działanie promieni UV, które powodują przebarwianie i kruszenie mas uszczelniających opartych na innych technologiach. Nawet przy trudnych podłożach Fix All nie wymaga użycia płynu gruntującego. Produkt dostępny jest w kartuszach i mniejszych tubkach, a jedno opakowanie można używać przez dłuższy czas.

Fix All Classic – klasyczna alternatywa dla wiertarki
Mocowanie elementów i naprawienie usterek domowych bez użycia i wiertarki zapewni w pierwszej kolejności Fix All Classic. Ten doskonały klej-uszczelniacz cechuje bardzo duża wytrzymałość, a także krótki czas utwardzania. Po utwardzeniu klej nie starzeje się, pozostaje trwale elastyczny oraz wykazuje odporność na warunki atmosferyczne. Można go wykorzystywać przy wszystkich rodzajach materiałów i podłoży, nawet wilgotnych oraz niezagruntowanych. Fix All Classic doskonale sprawdzi się również do zastosowań sanitarnych. Po skończonej pracy produkt można malować farbami.

Fix All High Tack – ekspert od szybkiego spajania
Do specjalnych prac montażowych wymagających natychmiastowego spajania przeznaczony jest Fix All High Tack. Ta „wzmocniona wersja” Fix All, dzięki ekstremalnej sile chwytu początkowego i szybkiemu osiąganiu wytrzymałości końcowej, umożliwia mocowanie ciężkich przedmiotów bez konieczności dodatkowego ich podpierania. Z jego pomocą bez problemów zamocujemy np.: haczyki na ściereczki, ozdobne półki na przyprawy czy ciekawe listwy na przybory kuchenne. Produkt wykazuje doskonałą przyczepność do wszystkich materiałów i podłoży, nawet tych wilgotnych. Można go stosować w przypadku takich materiałów budowlanych jak np.: cegła, beton, kamień naturalny, żelazo, stal, cynk, aluminium, tworzywa sztuczne, polistyren, poliuretan, drewno, płyta wiórowa, płyta kartonowo-gipsowa, tynk, korek, wełna mineralna, ceramika, porcelana i szkło.

* Pola wymagane
Dodaj komentarz