Pod koniec 2011 roku niemiecka firma Starmix, jeden z największych producentów odkurzaczy przemysłowych na świecie, przedstawi nową linię odkurzaczy Allstar – do wszelkiego rodzaju zastosowań. Pierwszym modelem z nowej serii Allstar Starmix będzie AS AR-1232 EH+.

Idea „Jeden za wszystkich” wyznaczała kierunek działań inżynierów Starmix, którzy bazując na 90-letnim doświadczeniu firmy i zaawansowanych technologiach stworzyli niezawodne odkurzacze na każdą kieszeń. W ramach nowej serii Allstar Starmix zaprezentowane zostaną 4 modele odkurzaczy, wśród których na szczególną uwagę zasługuje model AS AR-1232 EH+ – wyposażony w funkcję otrząsania filtra.
Odkurzacz AS AR 1232 EH Starmix
AS AR-1232 EH+ marki Starmix – pierwszy model z linii Allstar
AS AR-1232 EH+ to uniwersalny odkurzacz pomocny nie tylko podczas porządków w garażu, piwnicy czy w domu, ale również w pracach budowlanych oraz remontowych. Nowe urządzenie marki Starmix wyposażone jest w filtr poliestrowy, który nadaje się do odsysania pyłów, również gipsowych. Co więcej, odkurzacz jest odporny na wodę – w przypadku kontaktu z płynem nie niszczy się i nie traci swoich właściwości. Najważniejszą jednak cechą jest funkcja oczyszczania filtra za pomocą impulsów elektromagnetycznych. To „otrząsanie” filtra jest wywoływane ręcznie i wyłącznie od użytkownika zależy, jak długo elektromagnes będzie otrząsał filtr. System ten pozwala na czyszczenie filtra w czasie jego zapchania i drastycznego spadku podciśnienia. Co ciekawe, użytkownik może w czasie pracy kontrolować stopień zanieczyszczenia filtra i tym samym wydajność pracy.  Pierwszy z odkurzaczy z linii Allstar wyposażony jest w gniazdo podłączenia elektronarzędzia, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w zestawie z wiertarką czy szlifierką. Urządzenie marki Starmix jest przygotowane antystatycznie. By jednak w pełni zapobiec elektryzowaniu należy zastosować wąż antystatyczny – dostępny w ofercie Starmix.

Odkurzacz AS AR 1232 EH Starmix
Moc odkurzacza AS AR-1232 EH+ marki Starmix wynosi 1200 W (podciśnienie 210 mbar oraz dwa obiegi powietrza chłodzącego silnik). Pojemność zbiornika sięgająca 32 l brutto przy wadze urządzenia 6,8 kg pozwala przez długi czas sprzątać bez obawy o uciążliwe przenoszenie urządzenia. Przewód zasilający o długości 5 m wraz z wężem ssącym 3,2 m daje nam łączny zasięg ponad 8,5 m od źródła zasilania. W zestawie osprzętu, poza przedłużkami i kolankiem z zaworem powietrza, znajdziemy szeroką ssawę podłogową, dyszę szczelinową oraz dyszę gumową zwężaną. Aby odkurzacz stał się kompleksowym narzędziem przy każdej pracy, Starmix do każdego modelu AS AR-1232 EH+ dołącza przystawkę do wiercenia bezpyłowego Bohrfixx. Dodatek ten, dzięki opatentowanemu systemowi dwukomorowemu, idealnie przylega do powierzchni ściany czy sufitu i tym samym pozostawia czystą powierzchnię po wierceniu. Z kolei niesymetryczny wlot do zbiornika odkurzacza świadczy o zastosowaniu systemu Cyklon, który chroni filtr przed uszkodzeniem przez większe odpady. Warto jednak pamiętać, że podczas ciągłej praca urządzenia z różnego rodzaju pyłami należy stosować worki papierowe. Tylko one gwarantują poprawne oczyszczanie i zabezpieczają odkurzacz przed awarią.

 

Odkurzacze marki Starmix

Remont domu czy też kompleksowe sprzątanie piwnicy lub garażu mogą przysporzyć wielu kłopotów. Szczególnie, jeśli do oczyszczenia jest duża powierzchnia pokryta trudnymi do usunięciu pyłami czy też wszechobecnym kurzem. Z tego rodzaju odpadami idealnie radzi sobie odkurzacz AS AR-1232 EH+ marki Starmix. Model ten wchodzący w skład linii Allstar skonstruowany do usuwania odpadów przemysłowych poradzi sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami zalegającymi w domu, jaki i pomieszczeniach gospodarczych. (joter)

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane