Bosch po raz kolejny pokazuje swoją przewagę konkurencyjną i wprowadza innowacyjnerozwiązania. Rozszerza swoją ofertę o nowe akumulatory 6,0Ah - najwyższą na rynku pojemność w klasie 18V. To pierwsze na rynku akumulatory, które zapewniają jeszcze dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu. Akumulatory 6,0Ah gwarantują o 50% dłuższy czas pracy w porównaniu do powszechnie stosowanych akumulatorów 4,0Ah.

Bosch wprowadził na rynek nowe akumulatory o pojemności 6,0Ah, aby umożliwić profesjonalistom efektywną pracę elektronarzedziami bezprzewodowymi. Gwarantują one najdłuższy czas pracy spośród wszystkich urządzeń w klasie 18V dostępnych na rynku - o 20% dłuższy od akumulatorów 5,0Ah i aż o 50% dłuższy od popularnych akumulatorów 4.0Ah. Nowe akumulatory są lekkie i kompaktowe - przy wymiarach 11,5x7,5x5,5cm mają taką samą wielkość i identyczny kształt jak akumulatory Bosch 18V o pojemnościach: 3,0Ah, 4,0Ah lub 5,0Ah. Mają także masę podobną do akumulatorów o mniejszej pojemności (620g). To wszystko czyni je najbardziej wydajnymi akumulatorami w klasie 18V. Bosch będzie dalej inwestował w rozwój technologii akumulatorowej, chcąc zapewnić użytkownikom swoich elektronarzędzi jak największy komfort i elastyczność pracy.

 

Pełna kompatybilność akumulatorów z narzędziami 18V 

Sprawdzony system Flexible Power gwarantuje kompatybilność akumulatorów 6,0Ah ze wszystkimi narzędziami i ładowarkami Bosch w obrębie klasy napięcia 18V. Tak kompleksowego rozwiązania nie oferuje żaden inny producent. Użytkownicy elektronarzędzi Bosch mogą korzystać z wielu narzędzi przy użyciu tego samego akumulatora.

Zobacz: narzędzia Bosch

Technologia CoolPack – wykorzystanie całej pojemności akumulatora i dłuższa żywotność

Dzięki sprawdzonej technologii CoolPack nowe akumulatory 6,0Ah umożliwiają wykorzystanie całej ich pojemności także przy intensywnej pracy. CoolPack zapobiega przegrzewaniu się akumulatora w czasie użytkowania i gwarantuje jego pracę aż do całkowitego wyczerpania energii. Stałe odprowadzanie ciepła przez specjalną obudowę z żebrowaniem chłodzącym dwukrotnie zwiększa żywotność akumulatora w porównaniu do produktów bez CoolPack. Bosch oferuje tę technologię w akumulatorach 18V o pojemności 2,0Ah, 3,0Ah, 4,0Ah, 5,0Ah i teraz także 6,0 Ah, pomagając użytkownikom oszczędzać czas, pieniądze i zwiększając wydajność pracy. Ponadto opracowany przez firmę Bosch system ECP (Electronic Cell Protection) skutecznie chroni urządzenia litowo-jonowe przed przegrzaniem, przeciążeniem i całkowitym rozładowaniem ogniw.

Przeczytaj też: Jeszcze dłuższy czas pracy narzędzi profesjonalnych Bosch - akumulatory litowo-jonowe o pojemności 5,0Ah

Kompaktowa ładowarka do akumulatorów o różnych klasach napięcia 

Wraz z akumulatorem 6,0Ah Bosch oferuje także nową ładowarkę GAL 3680 CV Professional. Użytkownicy, którzy korzystają na budowie z elektronarzędzi akumulatorowych o różnych klasach napięcia, mogą teraz zabrać ze sobą tylko jedną ładowarkę. Umożliwia ona ładowanie wszystkich akumulatorów litowo-jonowych Bosch o klasach napięcia od 14,4V do 36V. W porównaniu do ładowarki AL 3640 CV Professional do akumulatorów 36V, nowe urządzenie umożliwia dwukrotnie szybsze ładowanie przy dwukrotnie mniejszym rozmiarze. Niezależnie od klasy napięcia, GAL 3680 CV Professional naładuje akumulator 4,0Ah lub 6,0Ah do pełna w ciągu odpowiednio 35 lub 50 minut. Ładowarkę wyróżnia także wytrzymała konstrukcja i komfortowy uchwyt na przewód.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane