autor: Redakcja www.narzedzia.pl

Festool stworzył innowacyjną wkrętarkę do suchej zabudowy DURADRIVE DWC 18-2500 i DWC 18-4500. Urządzenie to zapewnia profesjonalistom absolutny komfort pracy, dzięki nowatorskim rozwiązaniom: funkcja „start – stop”, zamontowany podajnik, zwarta konstrukcja, niewielka masa, bezszczotkowy silnik EC.

Wkrętarka do suchej zabudowy DURADRIVE DWC 18 Festool działa na zasadzie innowacyjnej funkcji „Start-Stop”. Sprawia to, że silnik DWC18 działa tylko podczas wkręcania, a na życzenie, w trybie AUTO. Funkcja „Start-Stop” pozwala zaoszczędzić energię umożliwiając wkręcanie bez używania włącznika głównego. Wystarczy przyłożyć wkręt, nacisnąć na końcówkę i wkręcać. Gwarantuje to nie tylko wyższą wydajność wkręcania DWC 18 DURADRIVE Festool przy jednym naładowaniu akumulatora, ale także szybką i komfortową pracę podczas wkręcania seryjnego przy budowaniu konstrukcji z płyt gipsowo-kartonowych na stelażach aluminiowych bądź drewnianych. Ponadto precyzyjny, odporny na zużycie, sterowany elektronicznie mechanizm wyłączający umożliwia uzyskanie dokładnej głębokości wkręcania. Zamontowany podajnik zwiększa dodatkowo tempo pracy i pozwala na obsługę wkrętarki DWC 18 jedną ręką w przypadku wszystkich typowych wkrętów na taśmach o długości 25-55mm. Dzięki temu drugą, wolną ręką można np. dociskać płyty gipsowo-kartonowe.

Siłą napędową wkrętarki DURADRIVE jest silnik EC z elektronicznym załączaniem i wyłączaniem. Bezszczotkowy silnik o długiej żywotności zapewnia niebywałą skuteczność i maksymalną wytrzymałość. Wkrętarka do suchej zabudowy występuje w 2 modelach - DWC 18-2500 i DWC 18-4500, gwarantujących odpowiednio 2500obr./min i 4500obr./min.

 

Wkrętarka do suchej zabudowy DWC 18 Festool jest niezwykle lekka – waży zaledwie 1,9kg. To niewielkie narzędzie ma jednak duże możliwości, dzięki nowoczesnemu silnikowi i wydajnemu akumulatorowi o pojemności 4,2Ah. Ergonomiczna rękojeść pokryta specjalną okładziną antypoślizgową oraz kompaktowa budowa sprawia, że wkrętarka doskonale nadaje się także do pracy ponad głową.

Te wszystkie atuty sprawiają, że wkrętarka DURADRIVE DWC 18-2500 i DWC 18-4500 w połączeniu ze zwartą konstrukcją i masą zaledwie 1,9kg stają się niekwestionowanym liderem wśród profesjonalnych narzędzi do suchej zabudowy.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane