Elektronarzędzia marki Worx

Poznaj szeroką ofertę elektronarzędzi Worx zasilanych sieciowo oraz akumulatorowo. Worx daje Ci wybór z szerokiej gamy narzędzi do użytku domowego. Znajdziesz również profesjonalne elektronarzędzia wykorzystywane przez specjalistów. Marka Worx przykłada szczególną uwagę do jakości, niezawodności oraz innowacyjności swoich urządzeń.

Bezszczotkowe elektronarzędzia AEG

Znakomita wydajność i moc to podstawowe parametry, którymi kierują się profesjonaliści przy zakupie elektronarzędzi. Coraz częściej ich wybór pada na elektronarzędzia akumulatorowe marki AEG z bezszczotkowym silnikiem, który pozwala na wyeliminowanie strat energii podczas pracy urządzeniem, dzięki czemu doskonale się sprawdzają w branży budowlano-instalacyjnej.

Nowości od Ryobi

Marka Ryobi jest jednym z największych producentów na świecie oferujących innowacyjne i funkcjonalne elektronarzędzia w bardzo atrakcyjnych cenach. Dlatego też tak chętnie marka ta wybierana jest przez miliony użytkowników, od hobbystów, stolarzy, rzemieślników, aż po wykonawców, dla których cena odgrywa bardzo istotną rolę podczas wyboru. Każdego roku Ryobi opracowuje nowe innowacje technologiczne zwiększające wydajność, bezpieczeństwo i komfort pracy zarówno w domu, jak i w ogrodzie, dlatego też oferta Ryobi nieustannie...

Klucz udarowy czy zakrętarka udarowa, co wybrać?

Klienci narzedzia.pl często pytają o to, czy wybrać klucz udarowy czy zakrętarkę udarową, i na czym polega różnica między tymi urządzeniami. Podpowiadamy, że narzędzia te różnią się gabarytami, momentem obrotowym, a także typem mocowania. Na przykładzie klucza udarowego DCF899 DeWalt i zakrętarki udarowej DCF887 DeWalt pokażemy, jak to wygląda w praktyce. Do porównania zostały wybrane urządzenia akumulatorowe 18V z serii XR z silnikiem bezszczotkowym.

Narzędzia akumulatorowe Bosch - nowoczesne technologie, siła i moc

Wczoraj odbyły się warsztaty prasowe „Narzędzia bezprzewodowe Bosch Professional - rozwiązania techniczne, nowości, systemy mobilne”, na których poznaliśmy nowoczesne technologie i przetestowaliśmy bezprzewodowe elektronarzędzia Bosch z linii Niebieskiej.

Narzędzia Hitachi najnowszej technologii IP56

Hitachi wprowadziło na rynek elektronarzędzia akumulatorowe wyróżniające się dużą odpornością na pył i wodę. Narzędzia te zyskały sygnaturą „IP56”. Co to oznacza?

7 nowości Stanley Fatmax na jesień

STANLEY prezentuje 7 nowości w gamie wydajnych elektronarzędzi akumulatorowych Stanley Fatmax. Wszystkie zostały sprawdzone w terenie przez doświadczonych fachowców. Nowości wyposażono w baterię FAatmax Li-Ion 2Ah zapewniającą doskonały czas pracy lub 4Ah do prac wymagających dużej mocy.

Testom poddaliśmy klucz udarowy BTW450RFE

Klucz udarowy BTW450RFE jest idealny do szybkiego zakręcania lub zwalniania śrub. Poradzi sobie nawet z odkręceniem zapieczonych śrub w warsztatach mechanicznych. Przekonaj się sam!
  • 1
Strona 1 z 1